Magazyn In Touch Weekly donosi, że Britney Spears (zobacz tapety) lubi seks z kobietami!

Informator wyjawił dziennikarzom, że Britney prowadzi podwójne życie od dawna, być może dłużej, niż od rozstania z Kevinem Federlinem.

– Britney lubi trójkąciki z dziewczynami – potwierdził producent muzyczny, Omar \”Iceman\” Sharif, przyjaciel byłego małżonka wokalistki.

Jego zdaniem Spears często zapraszała dziewczyny do swojego domu, aby tam niegrzecznie się z nimi zabawiać.

– Britney często znikała z koleżankami w swojej sypialni – podaje informator, który chciał zachować anonimowość. – Czasami były to trzy dziewczyny, a czasami więcej, niż sześć. Słyszałem, że urządzała takie sesje przynajminej 20 razy, kiedy jeszcze była mężatką.

Znajomy Kevina dodaje, że początkujący raper planuje ujawnić światu niecodzienne skłonności swojej byłej żony, w tym preferencje seksualne i nadużycie narkotyków, aby wygrać sądową walkę o dzieci, 17-miesięcznego Seana Prestona i 5-miesięcznego Jaydena Jamesa.

– Wielokrotnie mówiła Kevinowi, że pociągają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni – ciągnie kolega. – [Kevin] chce pokazać, że Britney wcale nie jest takim aniołkiem.

OK. Mamy plotkę, na którą – jak zwykle zresztą – należ wziąć poprawkę. Być może wiadomość szokowałaby kilka kat temu. Teraz to po prostu publiczne pranie brudów. Zresztą, z piosenkarką jest coś nie w porządku już od dłuższego czasu. W tym momencie nic już nas nie zdziwi. Nawet lesbijskie seks-nagranie.