W zeszłym tygodniu 24-letni aspirujący szef kuchni, najstarszy syn Davida i Victorii Beckhamów, opublikował na Instagramie kilka zdjęć przedstawiających jego przygotowanie sosu bolońskiego. Obserwujący szybko zauważyli pływającą w garnku korek od wina.

Brooklyn Beckham odpowiada na krytykę

Korek dodaje smaku? – napisał jeden z komentujących, podczas gdy inny dodał. Nie udław się korkiem od wina 🥴

W odpowiedzi na krytykę Brooklyn opublikował post w swojej historii na Instagramie, wyjaśniając, dlaczego dodał korek do garnka.

Milionerzy Nicola Peltz i Brooklyn Beckham, „Odkładamy na nasz wymarzony dom”

Brooklyn podzielił się zrzutem ekranu z zaznaczoną częścią tekstu, w którym przeczytał, że „dodanie korków od wina do płynu kulinarnego zapewnia bardziej miękkie danie”.

Tekst pochodzi z artykułu „Let’s Talk Food: Wine corks ensure more tender octopus” z 2016 roku autorstwa Doris Reynolds, opublikowanego w Naples Daily News.

Brooklyn Beckham znów bezlitośnie wyśmiewany. Zobaczcie, jak „gotuje” spaghetti

W artykule autorka wyjaśnia, że „znalazła kilka przepisów na ośmiornicę i była zdumiona, że większość z nich zawierała korki od wina w instrukcjach”.

Jednak artykuł nie odnosi się do używania korków od wina podczas gotowania sosu, ale skupia się na przygotowaniu ośmiornicy w regionie Morza Śródziemnego.

Forum

Forum

Forum

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz Fot. Photo by Nasser Berzane/ABACAPRESS.COM