Od kilku miesięcy w sieci krążą plotki o ochłodzeniu stosunków Brooklyna Beckhama z rodzicami i rodzeństwem. Niegdyś niezwykle zgrana i bliska sobie rodzina, teraz nawet wakacje spędza oddzielnie. Okazuje się, że ostatecznym znakiem o kłótni z nowożeńcami będzie paryski pokaz Victorii Beckham.

Brooklyn Beckham i kolejna żałosna wpadka. Internet jest bezlitosny

Czy pojawi się na nim Brooklyn Beckham z żoną Nicole Peltz? Czy po raz pierwszy najstarszy syn Beckhamów nie pojawi się w pierwszym rzędzie na pokazie kolekcji mamy?

Wszyscy zainteresowani mają nadzieję, że nowożeńcy będą uczestniczyć w tym modowym wydarzeniu i że rodziny zostaną ponownie połączone.

Brooklyn Beckham z daleka od Beckhamów

Brooklyn i Nicola spędzili tego lata tygodnie na wakacjach z rodziną Peltz na ich luksusowym jachcie – i całkowicie pominęli wakacje na jachcie Beckhamów. Następnie Brooklyn Beckham spędzał czas z teściami i żoną na Florydzie, gdzie mają Peltzowie mają posiadłość.

W tle skandalu: Brooklyn Beckham pozuje na ściance z małżonką

Brooklyn Beckham podobno bardzo zbliżył się do teścia – biznesmena, do którego dzwoni po rady. Chwaliła się tym ostatnio Nicola Peltz w wywiadzie do Vanity Fair. Jednak druga strona rodziny nie jest zbyt zachwycona bliskością syna z nową, amerykańską częścią.

Według osoby bliskiej Beckhamom, „Victoria i David martwią się, że Nicola skrzywdzi Brooklyna. Czują, że związek jest niezrównoważony. Robi [Brooklyn] dla niej wiele poświęceń, ale nie jest jasne, co dzieje się w zamian”.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz Fot.Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

David Beckham i Victoria Beckham Fot. Backgrid/MEGA / The Mega Agency / Forum

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz fot. Backgrid USA / Forum