Amber Rose (39 l.) ujawniła w podcaście „Sofia With An F”, że nie ma już zamiaru umawiać się na randki w przyszłości, wyrażając, że chce być „singielką do końca życia”. Była dziewczyna Kanye Westa dodała, że randki są „gorsze niż kiedykolwiek” i że nie chce już „uprawiać seksu”.

Amber Rose była ostatnio w związku z Alexandrem Edwardsem, z którym ma syna Slasha (3 l.). Aktualnie Edwards randkuje z 76-letnią Cher. W międzyczasie okazało się, że muzyk zdradzał Rose z 12 różnymi kobietami, do czego później się przyznał.

Amber Rose szczerze o rozstaniu z Kanye Westem

Nie chcę dzielić z nikim mojego domu ani życia […] Nie chcę uprawiać seksu… To takie obrzydliwe. Nie chcę tego […] Jestem bardzo szczęśliwa, że nie jestem z nikim w moim łóżku, wyznała.

Amber Rose zostaje singielką

Jeśli kiedykolwiek znowu wejdę w związek, w co bardzo wątpię, nie zamierzasz bawić się moim życiem i zdrowiem psychicznym, dodała Amber Rose.

Amber Rose o byciu kochanką Jaya-Z

Influencerka wyjaśniła, jak ważne jest bycie „najpierw przyjaciółmi” i że pomaga „naprawdę poznawać ludzi w dzisiejszych czasach”.

Podczas odcinka podcastu opowiedziała o swoich przeszłych związkach, w tym o swoim poprzednim małżeństwie z raperem Wizem Khalifą. Niestety Khalifa też ją podobno zdradzał, „poślubiłam swoją bratnią duszę, a potem nagle już go tam nie było”, powiedziała.