Roksana Węgiel na początku 2023 roku przyjęła oświadczyny swojego chłopaka, 10 lat starszego Kevina Mgleja. Od tamtej pory Roxie co rusz musi się mierzyć z krytyką swojego związku i ukochanego, a fani błagali ją, by nie spieszyła się ze ślubem i dała sobie spokój ze starszym facetem, który ma już dziecko z poprzedniego związku. Młoda piosenkarka nic sobie jednak nie robiła z „dobrych porad” i ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu pod koniec marca 2024 roku, choć cała ceremonia została owiana tajemnicą.

Kim jest mąż Roksany Węgiel, Kevin Mglej?

Mimo to, wielu fanów wciąż obawia się, że Kevin jest z Roksaną dla jej pieniędzy i sławy, a niektórzy sugerują nawet, że owinął sobie młodą piosenkarkę wokół palca i zarządza jej karierą. Internauci nie mogą mu również zapomnieć wybryku, kiedy to rzekomo wyrzucił poprzednią partnerkę Malwinę Dubowską z ich dzieckiem ze wspólnego mieszkania:

Osiem miesięcy temu, można powiedzieć, zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam. Włączył mi się instynkt przetrwania, że muszę zapewnić nam wszystko i chcę zapewnić nam wszystko. Przez długi czas nie potrafiłam nazwać własnych emocji i powiedzieć tego, co czuję i wyrazić tego jakkolwiek. Tak jak mówię, to był instynkt przetrwania, żeby zapewnić nam byt. Były dni, kiedy leżałam na podłodze i płakałam, żeby za chwilę się podnieść i powiedzieć sobie: „dasz radę”. Ale realnie? Czuję, że jestem z tym wszystkim sama – mówiła rok temu ze łzami w oczach Dubowska.

Aktorka informowała również, że ledwie wiąże koniec z końcem, dając tym samym do zrozumienia, że Mglej, który prowadzi obecnie cztery firmy, w tym własną wytwórnię muzyczną i agencję marketingową – nie płaci alimentów na syna. Niestety ani Kevin ani Roksana nigdy nie odnieśli się do tych plotek, informując jedynie, że Mglej „ma świetne relacje ze swoim dzieckiem”, a Roxie stara się być „najlepszą macochą”.

Ukochany Roksany Węgiel porzucił matkę swojego dziecka? Aktorka wyznaje: „Osiem miesięcy temu zostałam wyrzucona z domu”

Malwina Dubowska uderza w Kevina Mgleja

Teraz była partnerka Kevina ponownie zabrała głos, gdy krótko po informacji o ślubie Roxie i Kevina skontaktował się z nią portal ShowNews.pl. Aktorka nie kryła swojego rozgoryczenia i wykpiła kreowany przez Kevina wizerunek zaangażowanego ojca:

Jeśli rzeczywiście Kevin spełniałby swoją rolę i sytuacja wyglądałaby tak dobrze, to prawdopodobnie nie byłoby takiej potrzeby, aby to podkreślać w każdym wywiadzie. Wówczas fakt ten mógłby być oczywisty bez konieczności ciągłego akcentowania. I dlatego warto czasem zastanowić się, czy publiczny wizerunek odzwierciedla rzeczywistość i tutaj pozostawię trzy kropki.

Kevin Mglej w środku nocy wydał pilne oświadczenie! „Droga osoby popularnej mnie nie kręci”

pasekkozak

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Roksana Węgiel, Kevin Mglej, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, Kevin Mglej, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA