Dagmara Kaźmierska przez lata przyjaźniła się w Edytą Nowak-Nawarą znaną jako „Edzie”. Widzowie „Królowych życia” przez wiele sezonów obserwowali ich bliską relację.

Edzia z „Królowych życia” ujawnia szokujące kulisy związku Gabriela Seweryna!

Edyta Nowak-Nawara pisze negatywne komentarze o Dagmarze Kaźmierskiej

Z czasem Edzia już nie była tylko przyjaciółką „Królowej życia”, a jedną z bohaterek programu. Przed kamerami pokazała ślub z Adamem Nawarą, a potem utratę ciąży. Dagmara Kaźmierska zauważyła, że jej przyjaciółka coraz chętniej pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych i chce zostać gwiazdą, jak ona.

Edzia nagle jakby zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje. Odpięła wagonik od lokomotywy. Ona cały czas gwiazdorzy i tak mi zaczynali ludzie pisać. Edzi wagonik się odpiął, ale Edzia nie pomyślała, że wagonik nie zajedzie daleko bez lokomotywy. Niestety, o tym Edzia nie pomyślała – powiedziała Kaźmierska w programie „Domówka u Dowborów”.

Doda ocenia taneczne popisy Dagmary Kaźmierskiej! „Królowa życia” nie pozostała jej dłużna

Panie do dziś ze sobą nie rozmawiają. Jak się okazuje, przyjaciółka „Królowej życia” nawet nie czuje sentymentu do Dagmary i po ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” zaczęła wypisywać negatywne komentarze o celebrytce pod postami portalu „Jastrząb Post”:

  • Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej – pisze Edyta Nowak.
  • Jak mogła taka para odpaść. Szok – napisała drugi komentarz Edzia.

Dagmara Kaźmierska ODEJDZIE z „Tańca z Gwiazdami”?! Ma dość

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA