Przed bramami zamku Balmoral pojawiła się dalsza rodzina królewska: Książę Edward, Lady Louise Windsor, Sophie, hrabina Wessex, księżniczka Eugenie i księżniczka Beatrice.

Ulubiona wnuczka królowej Elżbiety II. I nie jest to Charlotte!

Lady Louise Windsor oddaje hołd królowej

Lady Louise Windsor wróciła ze studiów na uniwersytecie w St. Andrews, aby oddać hołd zmarłej królowej. 18-latka została sfotografowana i nagrana tuż przed nabożeństwem w pobliskim kościele Crathie Kirk. Jak już wspominaliśmy, kilka lat temu Louise była ulubioną wnuczką Królowej i częstym gościem w posiadłości Balmoral, gdzie spała i jeździła konną po wzgórzach, a Elżbieta II z chustą na głowie podglądała jej przejażdżkę.

Wszyscy na to czekali! Harry i Meghan oraz William i Kate RAZEM pod zamkiem Windsor (WIDEO)

Teraz można było się przekonać na własne oczy, jak blisko Królowej była Lady Louise. Jako jeden z nielicznych członków rodziny nie mogła powstrzymać się od łez podczas czytania listów od ludzi.

Dzieci Meghan i Harry’ego z nowymi TYTUŁAMI po śmierci Królowej

Hrabia i hrabina Wassexu powitali na świecie w 2003 roku córkę Louise Alice Elizabeth Mary – znana jako lady Louise Windsor. Z kolei w 2007 roku urodził się syn –  James, Viscount Severn.

@mrlhigh Lady Louise watching the tributes in honor of her grandmother The Queen ❤️ #ladylouise #queenelizabeth #foryou ♬ sonido original - mrlhigh

Fot. PHIL NOBLE / Reuters / Forum

Fot. Owen Humphreys / PA Images / Forum

Fot. WPA-Pool / MEGA / The Mega Agency / Forum

Fot. WPA-Pool / MEGA / The Mega Agency / Forum