Krzysztof Skiba i jego świeżo upieczona żona są zaledwie miesiąc po ślubie, a już zaliczyli pierwszą aferę. Rozpętała ją była żona muzyka Renata, z którą był przez 30 lat.

Krzysztof Skiba porzucił 34-letnie małżeństwo i zakochał się w 25-letniej modelce: „Czuję, jakbym znowu miał 18 lat!”

Była żona Krzysztofa Skiny zabrała głos

Renata Skiba w rozmowie z serwisem ShowNews powiedziała, że Krzysztof Skiba okłamywał ją przez ponad dwa lata. Okazuje się, że jednak nie rozstali się w przyjacielskich warunkach, jak to mówił lider BigCyc:

Trudno o zgodę między byłymi partnerami, z których jeden zdradzał, oszukiwał, kłamał i prowadził podwójne życie – i to przez przynajmniej dwa lata – powiedziała Renata Skiba.

Wyznaje, że poznał obecną żonę już w 2019 roku i wcale się z tym nie ukrywali: „Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską. Od tego czasu ich wspólne zdjęcia regularnie były zamieszczane w mediach społecznościowych ówczesnej kochanki, z kilkumiesięczną przerwą podczas choroby męża i całkowitego lockdownu”. 

Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów (…) Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój  gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom (…) To było dla mnie najgorsze i najbardziej upokarzające. Byłoby zapewne inaczej, gdyby potrafił zachować się jak mężczyzna – z honorem i godnością, a nie jak zwykły oszust – stwierdza Renata Skiba. 

Krzysztof Skiba z 25-letnią partnerką w śniadaniówce. Opowiedzieli o pierwszym spotkaniu i ŚLUBIE!

Dodaje, że już podczas koncertu – 19 czerwca 2020 r. towarzyszyła mu kochanka. Na tym się nie kończy. Renata Skiba twierdzi, że Karolina pisała do niej i prosiła ją o szybki rozwód:

 To ona próbowała nawiązać kontakt z moim synem, a do mnie, będąc jeszcze kochanką męża, napisała maila. Domagała się szybkiego rozwodu (choć ja z nią ślubu nie brałam), pouczała, wskazała, jak mamy podzielić nasz majątek, wypominała, co dostały nasze dzieci. Dokonała też oceny naszego 35-letniego małżeństwa i udzieliła mi porad na przyszłość, groziła też „wzięciem sprawy w swoje ręce” i upokorzeniem mnie – ujawnia Renata Skiba.

Krzysztof Skiba o nowym związku z 25-letnią modelką 

Krzysztof Skiba o nowym związku z 25-letnią modelką

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Krzysztofa Skiby i jego nowej żony. Karolina w rozmowie z „Faktem” przedstawiła swoją wersje zdarzeń:

Tak wysłałam maila. Tamta pani włamała się na konto mojego męża i czytała nasze intymne rozmowy i powiedziała, że je sprzeda wszystkim brukowcom. Po konsultacji z prawnikiem wysłałam maila, w którym napisałam, że jeśli znajdę jakieś moje prywatne rozmowy, gdzieś w mediach to niestety pozwę ją do sądu. Jeszcze dodałam, że jeśli ktoś dbałby o męża i go kochał, to tak by nie było – powiedziała „Faktowi” Karolina Kempińska.

Dodała, że Renata Skiba zabrała sześć milionów złotych, bo ma apetyty na pieniądze.

Wesele Krzysztofa Skiby! Poślubił młodszą o 26 lat Karolinę

To jednak nie koniec. Do akcji wkroczył syn Krzysztofa i Renaty – 26-letni Tytus. W rozmowie z ShowNews przyznał, że nie lubi nowej partnerki taty: „Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy”.