Dayanara Torres, była żona Marca Anthony’ego, nie ma zamiaru wypowiadać się niepochlebnie o jego nowej partnerce, Jennifer Lopez.

– Nigdy w życiu nie będę oczerniać Jennifer Lopez – wyznała. – Staram się myśleć o dzieciakach. Nie wiem, dlaczego ludzie oczekują ode mnie niechęci wobec niej. Być może wydaje im się, że to naturalny odruch po tym wszystkim, przez co musiałam przejść. Ale ja wybrałam inną, lepszą drogę.

Nie chce także komentować plotek, według których były mąż sypiał z Lopez jeszcze w trakcie ich małżeństwa. Uważa, że nienawiść w stosunku do niej mogłaby źle wpłynąć na dzieci, 6-letniego Christiana i 4-letniego Ryana.

Chyba jednak to wszystko wyszło jej na dobre. Była Miss Universe spotyka się już od jakiegoś czasu ze znanym z serialu Prison Break (Skazany na Śmierć) Amaurym Nolasco. Oboje na zdjęciu obok.

– To bardzo słodki facet. Jestem szczęśliwa… Porozumiewamy się naprawdę, naprawdę dobrze. Oboje jesteśmy z Puerto Rico i mówimy tym samym językiem – wychwala nowego partnera.