Meghan Markle i książę Harry zrzucili prawdziwą bombę swoim wywiadem u Oprah Winfrey. Wcześniej o księżnej Sussex zrobiło się głośno przez to, że pracownicy pałacu oskarżyli ją o mobbing. Głos w tej sprawie postanowił zabrać jej były chłopak, Joshua Silverstein.

Meghan Markle wydała OŚWIADCZENIE i oskarża Pałac Buckingham. Miała dręczyć pracowników

Były chłopak o zachowaniu Meghan Markle

Meghan Markle w jednym ze starych wywiadów wyznała, że to właśnie z Joshuą całowała się po raz pierwszy. Silverstein jest komikiem, aktorem i obecnie mężem oraz ojcem dwójki dzieci.

Mężczyzna w rozmowie z „Us Weekly” powiedział, że nie sądzi, aby księżna mogła prześladować swoich pracowników.

Widzę, jak robi to, co czuje, że powinna robić, aby być szczęśliwą i współistnieć w systemie, który prawdopodobnie nie był zbyt przyjazny dla tego, kim jest i skąd pochodzi.

Meghan Markle i książę Harry ODPOWIADAJĄ na zarzuty dotyczące kłamstwa ze ślubem

Po tym jak pałac wydał oświadczenie, że zbada sprawę i nie stanął w obronie Meghan, Joshua uważa, że nadal będzie jej ciężko, mimo odejścia z monarchii.

Kiedy widzisz kolorowe kobiety – szczególnie czarne kobiety – występujące w obronie siebie i wypowiadające się przeciwko temu, co czują, co jest brakiem szacunku lub uciskiem, często biali mają tendencję do klasyfikowania tego w negatywny sposób. Wygląda to tak, że oczekuje się, że znają swoje miejsce, a kiedy się z tym nie zgadzają, widzą problem (…) Prawdopodobnie będzie musiała podejmować trudne i niewygodne decyzje, aby móc się uśmiechnąć następnego dnia. Na tym polega życie – na podejmowaniu trudnych decyzji, abyś mógł żyć życiem, które pozwoli Ci się rozwijać.

Była sympatia Meghan nie jest pierwszą osobą, która stanęła w jej obronie. Zrobiła to m.in. jej przyjaciółka, u której księżna była druhną na ślubie oraz Patrick J. Adams, z którym grała w serialu „Suits”.

Przyjaciółka Meghan Markle po aferze opublikowała osobisty post: „Widziałam na własne oczy, jak traktuje…”

Meghan Markle

Meghan Markle fot. Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry z synkiem

Meghan i Harry z synkiem fot. Backgrid USA / Forum

Meghan i Harry w LA

Meghan i Harry w LA/fot. FORUM