Według doniesień były trener Kanye Westa, Harley Pasternak, wezwał policję, gdy spotkał rapera w hotelu w Dubaju.

Pomimo doniesień, że Kanye West uważa, że to Pasternak stalkuje rapera, okazuje się, że tak naprawdę to instruktor fitness poczuł się zagrożony w jego obecności. Do zajścia miało dojść w luksusowym hotelu Atlantis The Royal Dubai.

Kanye West i Bianca Censori rozstali się po interwencji jej bliskich

Pasternak spędzał tam czas z przyjaciółmi, gdy podobno Kanye West podszedł do jego stolika i próbował go przytulić. Trener nie chciał odwzajemnić jego gestu, a w zamian zaalarmował władze. Gdy te pojawiły się na miejscu Westa już nie było.

Kanye West stalkuje swojego trenera?

Historia jest o tyle dziwniejsza, że w 2016 roku Harley Pasternak wezwał policję i ratowników medycznych, gdy raper rzekomo zaczął zachowywać się „bardzo dziwnie” podczas jednego z treningów. West został później hospitalizowany z powodu przejściowej psychozy.

W 2022 roku Kanye West ujawnił rzekome SMS-y od Pasternaka, w których groził, że „ponownie umieści go w instytucji” w związku z antysemickimi tyradami. Pasternak z pochodzenia jest Żydem.

Szokujące szczegóły związku Julii Fox i Kanye Westa

Były trener Westa odniósł się do jego oskarżeń, chcąc spotkać się z nim i odbyć „szczerą rozmowę pełną miłości:, West od razu się wycofał z oskarżeń. Teraz żadna ze stron nie komentuje zdarzenia z Dubaju.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: