W świeżo opublikowanym wywiadzie dla „The New York Times” Calista Flockhart (59 l.) wyznała jaki wpływ na jej zdrowie i stan psychiczny miały pogłoski o jej anoreksji, które według niej były fałszywe. W czasie, gdy grała kultową już rolę Ally McBeal (lata 1997-2002), w mediach głośno komentowano jej bardzo szczupłą sylwetkę.

Ally McBeal wraca do telewizji. Wszystko co wiadomo

Myślę, że byłam łatwym celem. To było bolesne i skomplikowane. Uwielbiałam pracować nad Ally McBeal i to mnie po prostu zabijało. Popadłam w depresję […] Naprawdę myślałam, że to zrujnuje moją karierę. Nie sądziłam, że ktokolwiek kiedykolwiek ponownie mnie zatrudni.

Calista Flockhart mówi o anoreksji

Calista Flockhart powiedziała, że nigdy nie musiała zwracać uwagi na swoją wagę i że jej matka również jest bardzo drobna. W rozmowie z „The New York Times” dodała, że od dawna nie myślała o plotkach o anoreksji, jednak zauważyła, że nie sądzi, aby mogły mieć one miejsce w dzisiejszej kulturze.

Chudziutka Calista Flockhart uprawia jogging 

Jak patrzę na zdjęcia sprzed lat, dziś wyglądam tak samo, jednak dziś już nikt nie komentuje, że mam anoreksję. A nic się nie zmieniło!

 Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: