Cameron Diaz pokazała, co myśli o paparazzi (FOTO)
Jej zmiany w życiu prywatnym, a dokładniej ich tempo, były na wielu sporym zaskoczeniem. Jeszcze nie tak dawno Cameron Diaz (42 l.) była zatwardziałą singielką, a już ma za sobą białą suknię i sakramentalne “tak”.
Aktorka na początku roku wyszła za mąż za wokalistę Good Charlotte. Ona i Benji Madden poznali się zaledwie pół roku przed ceremonią. Paparazzi nie udało się uchwycić kreacji panny młodej. Pozostało nam cieszyć się zdjęciami ozdobionego ogrodu z namiotem z lotu ptaka. Teraz fotografujący starają się wypatrzeć pierwsze oznaki ciążowego brzuszka gwiazdy. Nie jest łatwo.
Ostatnio przyłapano zakochaną parę w Beverly Hills. Widok fleszy nie przypadł im do gustu. Beniji nonszalancko trzymał ręce w kieszeniach. Aktorka, która miała na sobie legginsy, szarą bluzę i sportowe buty, nie wytrzymała i pokazała papsom środkowy palec.
Ups! Powinna się tak denerwować?






[b]gość, 23-04-15, 15:03 napisał(a):[/b]nie wyglada na kogos w ciazyBo co, bo nie widać brzucha?
poznali się pół roku przed ślubem…chyba według kozaka bo ja ich wspólne zdjęcia widziałam już z 2004 roku, poza tym Good Charloote miało trasę koncertową z JT w 2006-2007 po USA, również są ich wspólne fotki, oraz coś na koniec Cameron i Nicole Richie są koleżankami od 2005 roku
Wg mnie tez wygląda jakby plakala
Ale kto jest z nich w ciąży ona czy jej mąż? Bo prędzej bym powiedziała, że po nim widać ciążę :)News z d….
nie wyglada na kogos w ciazy
Cameron, serio masz kolczyka w nosie ?
Camcia ma boskie spodnie
nos czerwony, zapłakana..
Poprawia sobie okulary, ciołki…