Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są parą od końca lat 90. Para pobrała się w 2000 roku, a różnica wieku pomiędzy małżonkami nigdy nie była problemem.
15-letnia Carys Zeta Douglas, córka Catherine Zety-Jones w pięknej sukni na ściance (ZDJĘCIA)

Catherine Zeta-Jones w sukni ślubnej

Gwiazdorska para spotkała się na festiwalu filmowym we francuskim Deauville w 1988 roku. Douglas miał wtedy powiedzieć, że zostanie ojcem dzieci aktorki. i słowa dotrzymał – ich pierwszy syn, Dylan, przyszedł na świat w roku. Na palcu aktorki pojawił się pierścionek za milion dolarów, a huczne wesele odbyło się w nowojorskim hotelu Plaza i kosztowało kolejne 1,5 miliona.

Małżeństwo niejednokrotnie było wystawiane na próbę – para musiała stawić czoła chorobie nowotworowej Michaela, następnie aktorka przyznała, że zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową. Na domiar złego syn Michaela z poprzedniego związku trafił do więzienia za handel narkotykami. Wygląda na to, że to jedynie umocniło relacje małżonków, którzy dziś świętują okrągłą rocznicę ślubu.

Była pracownica: Michael Douglas onanizował się przede mną

Z tej okazji na Instagramie gwiazdy pojawił się film rocznicowy. W opisie pod postem gwiazda podziękowała za wspólne lata.

Tego dnia, dwadzieścia lat temu, Michael i ja wzięliśmy ślub. Jakże wspaniała to była noc! i 730485 dni i nocy. Kocham cię tak samo jak wtedy. Dziękuję za miłość i śmiech – napisała gwiazda.

Przy okazji przypomniała swoją spektakularną suknię ślubną, która do dziś jest uważana za jedną z piękniejszych w show biznesie.

Catherine Zeta-Jones jak wino! Aktorka u boku męża, Michaela Douglasa

Podobała wam się Catherine w roli panny młodej?

Catherine Zeta-Jones z mężem,  Kay Blake / Zuma Press / Forum

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas, fot. Kevin Sullivan / Zuma Press / Forum