41-letni Channing Tatum to jeden z najseksowniejszych aktorów w Hollywood, który od samego początku swojej kariery nie wstydził się swojego ciała. Tym bardziej, że zanim zaczął pracować w filmach był striptizerem. Jak widać ponad dwie dekady później aktor wciąż trzyma formę i jak sam powiedział, że zarabia na chleb ciałem, więc musi o nie dbać. Jednak tego się nikt nie spodziewał.

Jenna Dewan ujawnia, że ​​nie może dogadać się z Channingiem Tatumem w sprawie opieki nad córką

Nowy film Channinga Tatuma i dobra promocja

Chaning Tatum pracuje aktualnie nad filmem „Lost City of D.”, który będzie miał premierę w 2022 roku. Obok Channinga na ekranie będziemy mogli podziwiać Brada Pitta, Sandrę Bullock i… Daniela Radcliffa (tak, Harrego Pottera). Ale starczy o samym filmie, aktor wrzucił na swoje Insta Stories zdjęcie z przyczepy… zakrywając ręką swoje przyrodzenie. Ciało na 5+.

„Wiesz, kiedy jesteś w przyczepie do makijażu z gołym tyłkiem, trzymasz ręcznik na swoich rupieciach i masz zamiar zrobić coś na planie, na co będziesz musiał przygotować swoją mamę, zanim zobaczy film…” – skomentował

nagi Channing Tatum

Książki dla dzieci i nagie fotki

No, musimy przyznać, że Channing Tatum potrafi zaskakiwać. Dopiero co promował swoją książkę dla dzieci „The one and only Sparkella”, a teraz postuje nagie zdjęcia. Ach, kochamy hollywoodzkich wariatów.

Jenna Dewan zdradza bolesną prawdę o małżeństwie z Channingiem Tatumem: To nie służyło mojej córce

Ciekawi nas jednak do czego szykuje się Channing Tatum na planie, bo fabuła Lost City of D. zapowiada się ciekawie. W sumie przede wszystkim dzięki doskonałej obsadzie. Sam film to romantyczna komedia, która opowiada o losach powieściopisarki, która podczas nieudanej próby porwania swojej skromnej osoby, znajduje się w opałach i musi ratować życie… będąc w dżungli. To my już nie możemy się doczekać!