Channing Tatum jest gotowy pójść na wojnę z byłą żonę Jenną Dewan. Według dokumentów sądowych aktor zwrócił się do sądu o wyznaczenie terminu rozprawy w sprawie jego rozwodu.

Channing Tatum i Jenną Dewan walczą o alimenty 

Channing Tatum szuka MIŁOŚCI przez internet. „Chciałby się z kimś spotykać i nie wstydzi się tego”

Channing Tatum i Jenną Dewan nie byli w stanie samodzielnie dojść do porozumienia ws. alimentów i podziału majątku. Walczą z tym od lat. Informator zdradza w „Radar Online„, że aktor się ociąga.

W październiku 2018 roku Dewan złożyła pozew o rozwód po prawie 10 latach małżeństwa. W swoim wniosku aktorka poprosiła o wspólną opiekę prawną i fizyczną nad ich 5-letnią córką Everly. Dewan zwróciła się również do sądu o przyznanie jej miesięcznych alimentów. Tatum poprosił jedynie o wspólną opiekę. Uważa, że ​​jego była żona nie powinna otrzymywać od niego ani grosza.

Ich rozwód nie należy do najłatwiejszych, ponieważ każda ze stron oskarża drugą o nieczystą grę. Tatum miesiąc po wniesieniu pozwu o rozwód, zaczął spotykać się z piosenkarką Jessie J. W listopadzie 2019 roku sędzia rozstrzygnął ich wniosek i oficjalnie się rozwiedli. Natomiast nadal nie wypracowali ugody dotyczącej alimentów na dzieci i podziału majątku.

NIEPRZYZWOITE? Zobaczcie co pokazali Channing Tatum i Jessie J na Instagramie

Pojawiały się też plotki, że Tatum nie płaci alimentów na córkę. Aktor wówczas zaprzeczał doniesieniom, tłumacząc, że mają wspólne konto bankowe z funduszami na pokrycie wydatków ich córki. Na dodatek Dewan uważała, że Tatum nie pozwalał córce na rozmowę przez FaceTime’a, kiedy była pod opieką taty.

Tatum i Dewan po raz pierwszy spotkali się na planie filmu Step Up z 2006 roku. Spotykali się przez lata, zanim w końcu wzięli ślub w 2009 roku. Para ogłosiła rozstanie w kwietniu 2018 roku.

Zakochani Channing Tatum i Jessie J po raz pierwszy na ściance od wielkiego powrotu!

Channing Tatum na spacerze z Jessie J

Channing Tatum, Jessie J/fot. Forum/Mega Agency

Jenna Dewan w ciąży

Jenna Dewan Fot. AZ / X17 / Forum