Chętnie pokazuje to, co ma najlepsze (FOTO)

1-35-R1 1-35-R1

Czyżby kobiecość w rozmiarze 0 odchodziła właśnie do lamusa? Ta modelka to kolejny, po Kim Kardashian, czy Kate Upton, dowód na to, że nie trzeba się głodzić, by osiągnąć sukces. Mowa o Kelly Brook, której bujne kształty przyniosły niemałą fortunkę.

Kelly przyszła na świat 34 lata temu w mało zamożnej rodzinie – jej mama była kucharką, ojciec robotnikiem budowlanym. Nic nie zapowiadało wielkiej kariery. Brook ma zaledwie 168cm wzrostu i nie wpisuje się w kanon piękna lansowany na wybiegach. A jednak! Ta dziewczyna była twarzą wielu marek, brała udział w licznych sesjach, prowadziła liczne programy telewizyjne i brała udział w Tańcu z gwiazdami.

Paparazzi przyłapali ją ostatnio na spacerze z narzeczonym. Piękność miała na sobie legginsy i czarny top, które podkreślały jej figurę.

Piękniejsza od Gisele Bundchen i Adriany Limy razem wziętych?

&nbsp
Chętnie pokazuje to, co ma najlepsze (FOTO)

Chętnie pokazuje to, co ma najlepsze (FOTO)

Chętnie pokazuje to, co ma najlepsze (FOTO)

Chętnie pokazuje to, co ma najlepsze (FOTO)

   
180 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ahhh miec takiego faceta 😀 no moze mniej opalonego ;]

normalna kobieta.

apetyczna…..

[b]gość, 20-07-14, 11:16 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-07-14, 00:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 23:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 23:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic rzucić :/[/quote]44 kg to marzenie![/quote]44kg dobra waga dla dziewczynki 145cm lub do 150cm, moja kuzynka 10 letnia tyle wlasnie ma[/quote]za dużo dla dziecka i za mało dla dorosłej, to waga taka typowa dla 13-14 latki a czasami niższej 15 latki. Na pewno nie dla dziecka 10 letniego:/[/quote]przy 170 cm wzrostu waga 44 kilo to marzenie? ręce opadają, to jakiś post pro ana?[/quote]ja przy 164 cm waze 46 kg rok po porodzie. mam waska talie, szerokie biodra, wystajacy tylek i biust w rozmiarze D. Wedlug was powinnam wygladac jak wychudzony, bezksztaltny, zasuszony patyk. Waga o niczym nie swiadczy. Wszystko zalezy od budowy

piękna, sama dąze do takiej figury, mam straszna tendencje do tycia, nie moge jesc wielu rzeczy bo zaraz mam pare kg wiecej. mam tylko troche wieksze boczki niz ona, ale jeszcze z miesiac, dwa cwiczen i diety i bede jak on a, albo i szczuplejsza 😀

Podkreślały jej psitę raczej

[b]gość, 20-07-14, 18:22 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-07-14, 14:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:20 napisał(a):[/b]Ja dokladnie tak wygladam, no moze mam odrobine mniejsza pupe i wezsze biodra. Za 3 tygodnie wyjezdzam na wakacje i nie wiem jak pokaze sie w stroju 🙁 sterczace sadelko, stykajace sie uda i buleczki wychodzace spod stanika na plecach. Od 2 miesiecy 3 razy w tygodniu silownia, z samochodu przerzucilam sie na rower, ale co z tego jak uwielbiam jesc i to jest moj problem. Chyba w koncu powinnam pogodzic sie ze swoim wyglądem.Popełniłaś standardowy błąd osób niezadowolonych ze swojej wagi, tj. obudziłaś się o pół roku za późno 😉 . Gdy chodziłam na fitness do klubu (zanim przestawiłam się na ćwiczenia w domu), to właśnie w okolicach maja-czerwca obserwowałam największy najazd lasek, które usilnie próbowały zrzucić do wakacji. A prawda jest taka, że w 2 miesiące nic już nie zrobisz… Masz wybór – albo marudzić na swoją figurę, albo po prostu nie przestawać ćwiczyć i nastawić się na bikini body dopiero w przyszłym roku 🙂 . Na pocieszenie powiem, że poza sezonem letnim o wiele przyjemniej się ćwiczy. W lecie jest masakra – sapiesz jak parowóz i pływasz we własnym pocie. Za to w chłodniejszym okresie – poezja. Nie ma co marudzić – do roboty 😉 I nie od maja, ale przez cały rok…[/quote]Bzdura ! W 2 miesiące da sie zrobic bardzo duzo ! Miesiąc temu tez wyglądałas jak ona ! Bieganie 3-4 razy w tyg. Do tego brzuszki i aerobik w domu po bieganiu i juz jest lepiej ! Pod koniec sierpnia lece do mexico i mam zamiar prezentować sie swietnie ! 😉 głowa do gory i do roboty ! :)[/quote]W 2 miesiące można co najwyżej lekko poprawić wygląd ciała, a i to pod warunkiem, że nie ma się dużo do zrzucenia 😉 Ale gdy chce się konkretnej zmiany, to niestety, ale trzeba zacząć przynajmniej od nowego roku, a nie od czerwca. Zwłaszcza, gdy się już nie ma 18 lat i ciało wolniej reaguje na treningi.

Ten jej facet wyglada okropnie

grzuba brzydka baba, nie ma czym się zachwycać, wolę Gisele i Adrianę

fajna laska,krągłości gdzie trzeba;)

Ciekawą ma figurę. Niby większa niż ‘standard’, ale ładna. Duży biust i biodra, ale w talii dość szczupła. Ładnie, choć może nie w tym stroju.

[b]gość, 19-07-14, 20:20 napisał(a):[/b]Ja dokladnie tak wygladam, no moze mam odrobine mniejsza pupe i wezsze biodra. Za 3 tygodnie wyjezdzam na wakacje i nie wiem jak pokaze sie w stroju 🙁 sterczace sadelko, stykajace sie uda i buleczki wychodzace spod stanika na plecach. Od 2 miesiecy 3 razy w tygodniu silownia, z samochodu przerzucilam sie na rower, ale co z tego jak uwielbiam jesc i to jest moj problem. Chyba w koncu powinnam pogodzic sie ze swoim wyglądem.Popełniłaś standardowy błąd osób niezadowolonych ze swojej wagi, tj. obudziłaś się o pół roku za późno 😉 . Gdy chodziłam na fitness do klubu (zanim przestawiłam się na ćwiczenia w domu), to właśnie w okolicach maja-czerwca obserwowałam największy najazd lasek, które usilnie próbowały zrzucić do wakacji. A prawda jest taka, że w 2 miesiące nic już nie zrobisz… Masz wybór – albo marudzić na swoją figurę, albo po prostu nie przestawać ćwiczyć i nastawić się na bikini body dopiero w przyszłym roku 🙂 . Na pocieszenie powiem, że poza sezonem letnim o wiele przyjemniej się ćwiczy. W lecie jest masakra – sapiesz jak parowóz i pływasz we własnym pocie. Za to w chłodniejszym okresie – poezja. Nie ma co marudzić – do roboty 😉 I nie od maja, ale przez cały rok…

Ładna, otyła kobieta. To wszystko.

o matko niektore tej tuszy sa maga sexy a ona taka nalana i tlusta ja jestem podobna i jakos nikt nie zachwyca sie moja figura wstydze sie swojego ciala…i ten jej facet karykatura czlowieka……..

[b]gość, 20-07-14, 00:54 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 23:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 23:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic rzucić :/[/quote]44 kg to marzenie![/quote]44kg dobra waga dla dziewczynki 145cm lub do 150cm, moja kuzynka 10 letnia tyle wlasnie ma[/quote]za dużo dla dziecka i za mało dla dorosłej, to waga taka typowa dla 13-14 latki a czasami niższej 15 latki. Na pewno nie dla dziecka 10 letniego:/[/quote]przy 170 cm wzrostu waga 44 kilo to marzenie? ręce opadają, to jakiś post pro ana?

[b]gość, 20-07-14, 04:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-07-14, 00:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 19:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:43 napisał(a):[/b]Ona jest bardzo zgrabna i chciałabym tak wyglądać.Pożyczyć ci okulary? Od kiedy rozmiar L jest zgrabny?[/quote]a od kiedy rozmiar jest wyznacnzikiem zgranosci? Licza sie proporcje, mozna byc chudym I niezgrabnym z krzywymi nogabi, brakiem tylka I tali I co to niby bd zgrabne? Boze… ja nosze L I jestem jakos szczupla I zgrabna, ale musze nosic L bo mam 175 wzrostu, wiec mysl zanim cos palniesz..[/quote]szczupła i zgrabna i “musisz nosic L”? Jesteś wysoka bo masz długie nogi i spokojnie możesz nosić s lub m, chyba, że z tą szczupła to.ściema[/quote]ja też mam 175 moja kol 177 ona ma rozmiar L i wygląda jak wielki kloc.[/quote]Rozmiar S to wygląda pięknie, ale w gimnazjum 😛 kobiety wyglądają za to zgrabnie i pięknie w rozmiarze M i L.. a tak na marginesie anoreksję się leczy, zalecam terapię temu przygłupowi, który twierdzi, że jedynie zgrabne kobiety są w rozmiarze S albo XS.. w takich rozmiarach to zgrabnie wyglądają dzieci, a nie kobiety… nawet nie chce sobie wyobrażać jak musisz wyglądać z tą swoją S-ką.. chyba, że masz 12 lat i jesteś dzieckiem to przepraszam xd[/quote]A to ja się wtrącę. Mam 164 wzrostu ważę 51 kilogramów i noszę rozmiar XS-S. Wyglądam dziewczęco, pomimo że dziewczyną już dawno nie jestem. Bardzo lubię swoją filigranowa sylwetkę i drobną buzię. Nie mam 12 lat. Dużo więcej, ale dzięki temu jak wyglądam dają mi dużo mniej.Dziękuję 🙂 Poza tym droga znawczyni, pewnie w rozmiarze L, Zgrabny wygląd nie zależy od rozmiaru noszonego ubrania, tylko od proporcji budowy ciała.

[b]gość, 20-07-14, 14:02 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:20 napisał(a):[/b]Ja dokladnie tak wygladam, no moze mam odrobine mniejsza pupe i wezsze biodra. Za 3 tygodnie wyjezdzam na wakacje i nie wiem jak pokaze sie w stroju 🙁 sterczace sadelko, stykajace sie uda i buleczki wychodzace spod stanika na plecach. Od 2 miesiecy 3 razy w tygodniu silownia, z samochodu przerzucilam sie na rower, ale co z tego jak uwielbiam jesc i to jest moj problem. Chyba w koncu powinnam pogodzic sie ze swoim wyglądem.Popełniłaś standardowy błąd osób niezadowolonych ze swojej wagi, tj. obudziłaś się o pół roku za późno 😉 . Gdy chodziłam na fitness do klubu (zanim przestawiłam się na ćwiczenia w domu), to właśnie w okolicach maja-czerwca obserwowałam największy najazd lasek, które usilnie próbowały zrzucić do wakacji. A prawda jest taka, że w 2 miesiące nic już nie zrobisz… Masz wybór – albo marudzić na swoją figurę, albo po prostu nie przestawać ćwiczyć i nastawić się na bikini body dopiero w przyszłym roku 🙂 . Na pocieszenie powiem, że poza sezonem letnim o wiele przyjemniej się ćwiczy. W lecie jest masakra – sapiesz jak parowóz i pływasz we własnym pocie. Za to w chłodniejszym okresie – poezja. Nie ma co marudzić – do roboty 😉 I nie od maja, ale przez cały rok…[/quote]Bzdura ! W 2 miesiące da sie zrobic bardzo duzo ! Miesiąc temu tez wyglądałas jak ona ! Bieganie 3-4 razy w tyg. Do tego brzuszki i aerobik w domu po bieganiu i juz jest lepiej ! Pod koniec sierpnia lece do mexico i mam zamiar prezentować sie swietnie ! 😉 głowa do gory i do roboty ! 🙂

[b]gość, 20-07-14, 00:30 napisał(a):[/b]no i wygląda spoko wszystko na miejscu i na bank bardziej kręci facetów niż nie jedna wychudzona ciziaracja!

[b]gość, 20-07-14, 04:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 20-07-14, 00:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 19:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:43 napisał(a):[/b]Ona jest bardzo zgrabna i chciałabym tak wyglądać.Pożyczyć ci okulary? Od kiedy rozmiar L jest zgrabny?[/quote]a od kiedy rozmiar jest wyznacnzikiem zgranosci? Licza sie proporcje, mozna byc chudym I niezgrabnym z krzywymi nogabi, brakiem tylka I tali I co to niby bd zgrabne? Boze… ja nosze L I jestem jakos szczupla I zgrabna, ale musze nosic L bo mam 175 wzrostu, wiec mysl zanim cos palniesz..[/quote]szczupła i zgrabna i “musisz nosic L”? Jesteś wysoka bo masz długie nogi i spokojnie możesz nosić s lub m, chyba, że z tą szczupła to.ściema[/quote]ja też mam 175 moja kol 177 ona ma rozmiar L i wygląda jak wielki kloc.[/quote]Rozmiar S to wygląda pięknie, ale w gimnazjum 😛 kobiety wyglądają za to zgrabnie i pięknie w rozmiarze M i L.. a tak na marginesie anoreksję się leczy, zalecam terapię temu przygłupowi, który twierdzi, że jedynie zgrabne kobiety są w rozmiarze S albo XS.. w takich rozmiarach to zgrabnie wyglądają dzieci, a nie kobiety… nawet nie chce sobie wyobrażać jak musisz wyglądać z tą swoją S-ką.. chyba, że masz 12 lat i jesteś dzieckiem to przepraszam xd[/quote]oczywiscie S wyglada strasznie, ideał kobiety to 160cm wzrostu, 70kg wagi, 120cm w biuscie, 100cm w pasie i 120cm w biodrach, no i stopa oczywiscie max rozmiar 36, bo przeciez stopy modelek wygladaja obrzydliwie, bo sa za duze xD

Piękność….. O mój Boże. Jedynie na ostatnim zdjęciu wygląda względnie.

Tłusta i obła.

świetnie wygląda i jest bardzo apetyczna a nie kości obciągnięte skórą. Baba ma być baba a nie jakaś Rubik

podoba mi się jej figura. piersi zazdroszczę jeszcze bardziej 🙂

[b]gość, 20-07-14, 00:56 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 19:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:43 napisał(a):[/b]Ona jest bardzo zgrabna i chciałabym tak wyglądać.Pożyczyć ci okulary? Od kiedy rozmiar L jest zgrabny?[/quote]a od kiedy rozmiar jest wyznacnzikiem zgranosci? Licza sie proporcje, mozna byc chudym I niezgrabnym z krzywymi nogabi, brakiem tylka I tali I co to niby bd zgrabne? Boze… ja nosze L I jestem jakos szczupla I zgrabna, ale musze nosic L bo mam 175 wzrostu, wiec mysl zanim cos palniesz..[/quote]szczupła i zgrabna i “musisz nosic L”? Jesteś wysoka bo masz długie nogi i spokojnie możesz nosić s lub m, chyba, że z tą szczupła to.ściema[/quote]ja też mam 175 moja kol 177 ona ma rozmiar L i wygląda jak wielki kloc.[/quote]Rozmiar S to wygląda pięknie, ale w gimnazjum 😛 kobiety wyglądają za to zgrabnie i pięknie w rozmiarze M i L.. a tak na marginesie anoreksję się leczy, zalecam terapię temu przygłupowi, który twierdzi, że jedynie zgrabne kobiety są w rozmiarze S albo XS.. w takich rozmiarach to zgrabnie wyglądają dzieci, a nie kobiety… nawet nie chce sobie wyobrażać jak musisz wyglądać z tą swoją S-ką.. chyba, że masz 12 lat i jesteś dzieckiem to przepraszam xd

no i wygląda spoko wszystko na miejscu i na bank bardziej kręci facetów niż nie jedna wychudzona cizia

[b]gość, 19-07-14, 19:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:51 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 17:43 napisał(a):[/b]Ona jest bardzo zgrabna i chciałabym tak wyglądać.Pożyczyć ci okulary? Od kiedy rozmiar L jest zgrabny?[/quote]a od kiedy rozmiar jest wyznacnzikiem zgranosci? Licza sie proporcje, mozna byc chudym I niezgrabnym z krzywymi nogabi, brakiem tylka I tali I co to niby bd zgrabne? Boze… ja nosze L I jestem jakos szczupla I zgrabna, ale musze nosic L bo mam 175 wzrostu, wiec mysl zanim cos palniesz..[/quote]szczupła i zgrabna i “musisz nosic L”? Jesteś wysoka bo masz długie nogi i spokojnie możesz nosić s lub m, chyba, że z tą szczupła to.ściema[/quote]ja też mam 175 moja kol 177 ona ma rozmiar L i wygląda jak wielki kloc.

grubaska jak z obrazków botero, okropna

[b]gość, 19-07-14, 23:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 23:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic rzucić :/[/quote]44 kg to marzenie![/quote]44kg dobra waga dla dziewczynki 145cm lub do 150cm, moja kuzynka 10 letnia tyle wlasnie ma[/quote]za dużo dla dziecka i za mało dla dorosłej, to waga taka typowa dla 13-14 latki a czasami niższej 15 latki. Na pewno nie dla dziecka 10 letniego:/

to ciało nie ma kształtu, jak zdejmie ubranie to jedna wielka tłusta galareta i to widać… jak się sadło uleje tak leży, swisi, obrzydliwe

[b]gość, 19-07-14, 23:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:56 napisał(a):[/b]Pospolita baba z dużą nadwagą i paskudnie otłuszczonym brzuchem. Nie może schudnąć, więc wmawia wszystkim , że jest szczęśliwa z powodu swego wyglądu.Jeszcze ze 3 lata temu wygladala super, teraz niestety przytyla[/quote][/quote]to kurwa znalazły sie znawczynie !pokaz swój brzuch jedna z druga.wy to ludzie chorzy jesteście jak nie gruba to ubrana jak wieśniakami a co wam kurwa do tego!jak niby grubsza to nie moze nosić ubrań upietych tylko co worek moze.a jak ma więcej ciałka to juz gruba baba tak?! Kretynki[/quote]Tak, jest gruba i żadne Twoje wrzaski i wyzwiska tego nie zmienią. A z moim brzuchem jest ok. Mam 165 wzrostu i ważę 51kg, pomimo, że mam już 59 lat. Dobranoc tłuściochu.[/quote] a ja mam 29 lat ,168cm,48 kg, pomimo ze chce przytyc min do dawnej wagi 55kg, to nie chcialabym wygladac tak ja ona , jest masywna, byla by naprawde zgrabna gdyby zwalila min 5 kg

[b]gość, 19-07-14, 23:41 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:56 napisał(a):[/b]Pospolita baba z dużą nadwagą i paskudnie otłuszczonym brzuchem. Nie może schudnąć, więc wmawia wszystkim , że jest szczęśliwa z powodu swego wyglądu.Jeszcze ze 3 lata temu wygladala super, teraz niestety przytyla[/quote][/quote]to kurwa znalazły sie znawczynie !pokaz swój brzuch jedna z druga.wy to ludzie chorzy jesteście jak nie gruba to ubrana jak wieśniakami a co wam kurwa do tego!jak niby grubsza to nie moze nosić ubrań upietych tylko co worek moze.a jak ma więcej ciałka to juz gruba baba tak?! Kretynki[/quote]Tak, jest gruba i żadne Twoje wrzaski i wyzwiska tego nie zmienią. A z moim brzuchem jest ok. Mam 165 wzrostu i ważę 51kg, pomimo, że mam już 59 lat. Dobranoc tłuściochu.[/quote]59 lat a przytyki masz jak z gimbazjum …Gruba chuda kij Was to obchodzi?Jesli jej sie tak podoba to nic Ci do tego,a w te 59 lat nie wierze bos dziecinna,wypisujesz swoje wymiary niczym nastololatka

hm wiecie co?wlasnie wrocilam z ogródka piwnego w centrum Warszawy. mówcie sobie co chcecie ale to laski z cyckami conajmniej w rozmiarze B-D i krągłymi,pełnymi biodrami przyciągały najwięcej męskich spojrzeń,mialam pare godzin na to żeby sobie poobserwowac;)nie jakies wysuszone panny z krzywymi nogami,przejdzie taka i nie ma nawet na co popatrzec,ale jak przejdzie krągła,szczupla kobieta ktorej BMI jest na oko w normie to po prostu WOW.

[b]gość, 19-07-14, 22:50 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:56 napisał(a):[/b]Pospolita baba z dużą nadwagą i paskudnie otłuszczonym brzuchem. Nie może schudnąć, więc wmawia wszystkim , że jest szczęśliwa z powodu swego wyglądu.Jeszcze ze 3 lata temu wygladala super, teraz niestety przytyla[/quote][/quote]to kurwa znalazły sie znawczynie !pokaz swój brzuch jedna z druga.wy to ludzie chorzy jesteście jak nie gruba to ubrana jak wieśniakami a co wam kurwa do tego!jak niby grubsza to nie moze nosić ubrań upietych tylko co worek moze.a jak ma więcej ciałka to juz gruba baba tak?! Kretynki[/quote]Tak, jest gruba i żadne Twoje wrzaski i wyzwiska tego nie zmienią. A z moim brzuchem jest ok. Mam 165 wzrostu i ważę 51kg, pomimo, że mam już 59 lat. Dobranoc tłuściochu.

[b]gość, 19-07-14, 23:01 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 21:24 napisał(a):[/b]Nawet na działce nie chodzę tak ubrana… :-/ i mimo że do szczupłych nie należę to ma talie i szczupły brzuch…tu juz konkretnie…brak kobiecości.Taka niedbałość i brak estetyki.Nawet jak dziewczyny czy panie u nas mają brzuszki,to chodzą lepiej ubrane. popieram w leginsach mozna chodzic od rozmiru 0 do56,, pod warunkiem ze przykryje sie pupe, nie wyglada najlepiej jak odznacza sie psi…, wyglada jak kopyto wielblada[/quote]Znawczynio z koziej wolki to jest stroj na silownie. Jakbys nie zauwazyla oboje wygladaja jakby wyszli z silowni Albo sie na nia wybierali..Pewnie, w PL laski na silowni sa w makijazu I wystrojone bo trzeba wygladac.. Zalosne[/quote]Ok znawczyni vouge, elle, oraz innych magazynow mody, widze ze ida, lub wracajaz silowni, tylko nie apetycznie wyglada ta dziewczyna w tych leginsach z pupa na wierzchu, oraz ze( stopa wielblada) wystarczylo zalozyc dluzsza koszulke, tishert bylo by super

[b]gość, 19-07-14, 23:57 napisał(a):[/b]hm wiecie co?wlasnie wrocilam z ogródka piwnego w centrum Warszawy. mówcie sobie co chcecie ale to laski z cyckami conajmniej w rozmiarze B-D i krągłymi,pełnymi biodrami przyciągały najwięcej męskich spojrzeń,mialam pare godzin na to żeby sobie poobserwowac;)nie jakies wysuszone panny z krzywymi nogami,przejdzie taka i nie ma nawet na co popatrzec,ale jak przejdzie krągła,szczupla kobieta ktorej BMI jest na oko w normie to po prostu WOW.Wierze , sama mam kolezanke,170cm,57kg, biust C, okragle biodra, jak wyjdzie na miasto to ogladaja sie za nia faceci, jeszcze ma dlugie , zgrabne nogi, jak zalozy mini lub spodnie rurki , rozpusci dlugie, brazowe wlosy, wow, a na mnie anorektyczke nawet maz patrzy z przymusu, smutne ale prawdziwe

[b]gość, 19-07-14, 23:26 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic rzucić :/[/quote]44 kg to marzenie![/quote]44kg dobra waga dla dziewczynki 145cm lub do 150cm, moja kuzynka 10 letnia tyle wlasnie ma

[b]gość, 19-07-14, 20:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic zrzucić :/[/quote][/quote]TO CHYBA MASZ COS Z GLOWA JESLI TY PRZY TAKIM WZROSCIE WAZAC 50 KG CHCESZ JESZCZE SCHUDNAC,DOBRA DROGA DO ANOREKSJI.

[b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic rzucić :/[/quote]44 kg to marzenie!

[b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic rzucić :/[/quote]Rzuć się z mostu poyebana anorektyczko…

[b]gość, 19-07-14, 22:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 21:24 napisał(a):[/b]Nawet na działce nie chodzę tak ubrana… :-/ i mimo że do szczupłych nie należę to ma talie i szczupły brzuch…tu juz konkretnie…brak kobiecości.Taka niedbałość i brak estetyki.Nawet jak dziewczyny czy panie u nas mają brzuszki,to chodzą lepiej ubrane. popieram w leginsach mozna chodzic od rozmiru 0 do56,, pod warunkiem ze przykryje sie pupe, nie wyglada najlepiej jak odznacza sie psi…, wyglada jak kopyto wielblada[/quote]Znawczynio z koziej wolki to jest stroj na silownie. Jakbys nie zauwazyla oboje wygladaja jakby wyszli z silowni Albo sie na nia wybierali..Pewnie, w PL laski na silowni sa w makijazu I wystrojone bo trzeba wygladac.. Zalosne

ona nie jest gruba tylko jest kobieca, wiec grubasy nie wpadajcie w zachwyt, ze wasze balerony są sexy

[b]gość, 19-07-14, 20:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic zrzucić :/[/quote][/quote] dziewczyno, z czego ty masz zrzucac,50 kg przy wzroscie 170 to jestes chudzinka, ja mam 48kg,168cm, bardzobym chciala przytyc bo naprawde wygladam jak anorektyczka, kiedys wazylam 55 bylo ok, ale przeszlam na weganizm, zdrowa zywnsoc , duzo cwicze, waga spadla

[b]gość, 19-07-14, 20:38 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 18:41 napisał(a):[/b]Wyglada super dałabym wiele zeby tak wyglądać.waze 44 i waga mi stoi od 3 lat jem wszystko i chudzina jestem dlatego zazdroszczę takiego cialka Ja Tobie zazdroszczę. Mam 170cm, ważę 50 kg i nie mogę nic zrzucić :/[/quote][/quote]To dobra masz wagę nie przesadzaj co ty jeszcze chcesz zrzucić ?przy twoim wzroście powinnaś ważyć ciut więcej także nie narzekaj pewnie super wyglądasz

[b]gość, 19-07-14, 21:24 napisał(a):[/b]Nawet na działce nie chodzę tak ubrana… :-/ i mimo że do szczupłych nie należę to ma talie i szczupły brzuch…tu juz konkretnie…brak kobiecości.Taka niedbałość i brak estetyki.Nawet jak dziewczyny czy panie u nas mają brzuszki,to chodzą lepiej ubrane. popieram w leginsach mozna chodzic od rozmiru 0 do56,, pod warunkiem ze przykryje sie pupe, nie wyglada najlepiej jak odznacza sie psi…, wyglada jak kopyto wielblada

[b]gość, 19-07-14, 21:24 napisał(a):[/b]Nawet na działce nie chodzę tak ubrana… :-/ i mimo że do szczupłych nie należę to ma talie i szczupły brzuch…tu juz konkretnie…brak kobiecości.Taka niedbałość i brak estetyki.Nawet jak dziewczyny czy panie u nas mają brzuszki,to chodzą lepiej ubrane.Masz racje, nie wyglada to najlepiej jak sie ma oponke oraz grube uda, a co gorsze odznacza sie, wyglada jak stopa wielblada, na taki stroj moga sobie pozwolic szczuple nastolatki,

[b]gość, 19-07-14, 22:45 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:56 napisał(a):[/b]Pospolita baba z dużą nadwagą i paskudnie otłuszczonym brzuchem. Nie może schudnąć, więc wmawia wszystkim , że jest szczęśliwa z powodu swego wyglądu.Jeszcze ze 3 lata temu wygladala super, teraz niestety przytyla[/quote][/quote]to kurwa znalazły sie znawczynie !pokaz swój brzuch jedna z druga.wy to ludzie chorzy jesteście jak nie gruba to ubrana jak wieśniakami a co wam kurwa do tego!jak niby grubsza to nie moze nosić ubrań upietych tylko co worek moze.a jak ma więcej ciałka to juz gruba baba tak?! Kretynki

[b]gość, 19-07-14, 22:34 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 19-07-14, 20:56 napisał(a):[/b]Pospolita baba z dużą nadwagą i paskudnie otłuszczonym brzuchem. Nie może schudnąć, więc wmawia wszystkim , że jest szczęśliwa z powodu swego wyglądu.Jeszcze ze 3 lata temu wygladala super, teraz niestety przytyla[/quote]

[b]gość, 19-07-14, 20:56 napisał(a):[/b]Pospolita baba z dużą nadwagą i paskudnie otłuszczonym brzuchem. Nie może schudnąć, więc wmawia wszystkim , że jest szczęśliwa z powodu swego wyglądu.Jeszcze ze 3 lata temu wygladala super, teraz niestety przytyla

Nawet na działce nie chodzę tak ubrana… :-/ i mimo że do szczupłych nie należę to ma talie i szczupły brzuch…tu juz konkretnie…brak kobiecości.Taka niedbałość i brak estetyki.Nawet jak dziewczyny czy panie u nas mają brzuszki,to chodzą lepiej ubrane.

[b]gość, 19-07-14, 20:57 napisał(a):[/b]Camel toe at front heheDokladnie!! Stopa wielblada jak nic:)