Chica, suczka Sylwestra Wardęgi, miała wypadek (FOTO)
Chica, suczka Sylwestra Wardęgi, która została gwiazdą internetu jako Mutant Giant Spider Dog, wiedzie teraz żywot celebrytki.
Razem ze swoim panem Chica pojawia się w telewizji – wczoraj była gościem Świat się kręci, pojawi się także w programie Agnieszki Szulim Na językach.
Niestety piesek miał wypadek – ruchome schody wciągnęły mu pazurki. Chica nosi bandaże i musi być noszona na rękach.
Zasługuje! Nawet gdyby nie miała chorych łapek. Jest przecież gwiazdą!
Nie tylko pies ma na ciele bandaże – Wardęga też leczy, tyle że oparzenia, których dorobił się podczas kręcenia jednego z filmów.


[b]gość, 12-09-14, 22:13 napisał(a):[/b][quote][b]Sookie, 12-09-14, 22:06 napisał(a):[/b]Szkoda psa. Mógł się nim lepiej opiekować. też o tym pomyślałam. Biedna psinka :#[/quote]dokładnie..
Szkoda psa. Mógł się nim lepiej opiekować.
A Wardrega z tym jęzorem to co? Druga Majli Sajrus?
matko jak ten pies musiał cierpieć przecież tam są nerwy tuż przy samym pazurze :((((
[b]gość, 12-09-14, 12:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-09-14, 09:30 napisał(a):[/b]Buraki z was .Zacofanie totalne!No tak skoro sobie pozwalacie by rządził wami kler to znaczy ze niewyksztalconym motłochem rządzi sie łatwiej !I z tego wlasnie względu mamy takie polskie zidiocenie ogólnokrajowe!Komentarz strzałem w 10 😉 Ale do ciemnej masy nie przemówisz! Sami wiedzą “lepiej” i tak już pozostanie, tego się nie da wyleczyć ;)[/quote]ale przeciez młodzi bogaci z dużych miast wybrali PO i zyje nam się lepiej, nie ma bezrobocia, jest praca, nie wydłuzono nam wieku emerytalnego do 67 roku życia, nie wiem czego chcecie!
[b]Sookie, 12-09-14, 22:06 napisał(a):[/b]Szkoda psa. Mógł się nim lepiej opiekować. też o tym pomyślałam. Biedna psinka :#
często ludzie myślą że są dobrzy bo mają zwierzę w domu a kompletnie nie potrafią się nim zająć, albo wręcz pozostawiają same sobie
Jezu ludzie!! opanujcie sie, moze sunia wbiegła na te schody, przecież nie zrobił tego celowo :/ widać że kocha ta sunie, przygarnal ją ma też inne psiaki. Napewno mu bylo przykro że tak sie stało..
Szkoda, ze tak męczy tego pieska
Czika do budy!
[b]gość, 12-09-14, 20:11 napisał(a):[/b]Jezu ludzie!! opanujcie sie, moze sunia wbiegła na te schody, przecież nie zrobił tego celowo :/ widać że kocha ta sunie, przygarnal ją ma też inne psiaki. Napewno mu bylo przykro że tak sie stało..taaa widac to zwłaszcza na tym zdjęciu jak mu przykro!pies ma obwinięte łapy, w oczach strach, bo przed chwila zdarzył mu się wypadek, a ten pozuje uradowany, uśmiech od ucha do ucha, wywalony jęzor! jakby mój pies miał wypadek to na pewno bym nie cieszyłą ryja i nie wywalała ozora!
[b]gość, 12-09-14, 09:30 napisał(a):[/b]Buraki z was .Zacofanie totalne!No tak skoro sobie pozwalacie by rządził wami kler to znaczy ze niewyksztalconym motłochem rządzi sie łatwiej !I z tego wlasnie względu mamy takie polskie zidiocenie ogólnokrajowe!ale o co ci chodzi wykształcona osóbko, boli cię, że ludzie wspolczuja psu ktorego nie upilnował własciciel?to jest to zacofanie totalne?i co ma do tego kler? białe myszki też wszedzie widzisz?
Biedny piesek:(
kto wpuszcza psa na ruchome schody !!! debil to za malo dla tego idioty !!
Na schodach ruchomych psa bierze się na ręce! Co za debil!
ja pierdziele przecież te schody mogły go wciągnąć…straciłam szacunek
Głupszego imienia nie mógł wymyślić?
[b]gość, 12-09-14, 01:35 napisał(a):[/b]niech zdycha razem z kundlem , kto nie szanuje innych nie ma prawa istniećA może ty zdechniesz? Tylko tnij wzdłóż, żeby takich debili nie ratować
[b]gość, 12-09-14, 09:30 napisał(a):[/b]Buraki z was .Zacofanie totalne!No tak skoro sobie pozwalacie by rządził wami kler to znaczy ze niewyksztalconym motłochem rządzi sie łatwiej !I z tego wlasnie względu mamy takie polskie zidiocenie ogólnokrajowe!Komentarz strzałem w 10 😉 Ale do ciemnej masy nie przemówisz! Sami wiedzą “lepiej” i tak już pozostanie, tego się nie da wyleczyć 😉
Nic do niego nie mam. Co więcej usmiałam się oglądając ten film! -Za co dzięki bardzo. Ale.. psa mi szkoda, bo sam się na ruchome schody nie pchał.
polaczki pustaczki plujace jadem na wszystko i wszystkich
dlaczego on w ogóle prowadził pieska na ruchome schody? przecież to powszechnie wiadome, że psy nie umieją z nich korzystać, bo nie wiedzą kiedy mają na nie wejść i z nich zejść
Auuu az mnie paznokcie zabolaly! To musialo strasznie bolec!
nastepny kurwa celebryta
widac,ze pedalek. zalosne,ze takie cos sie lansuje.
ja mojego zwierzaka także ubieram, ale nie dla własnego “widzi mi się” tylko dlatego, że po prostu marznie zimą co powoduje przeziębienia… a co pewnie niektórzy nie wiedzą, że dla psiaka może skończyć się śmiercią. Także nie uważam, zwłaszcza w zimie że jest to męczenie zwierząt ale nawet w niektórych przypadkach wymóg.
Szkoda, że Kasi T. nie wciągnęło pazurków !!!!
nie trollujcie w necie, bo bedziecie miec wiecej zmarszczek!
Buraki z was .Zacofanie totalne!No tak skoro sobie pozwalacie by rządził wami kler to znaczy ze niewyksztalconym motłochem rządzi sie łatwiej !I z tego wlasnie względu mamy takie polskie zidiocenie ogólnokrajowe!
[b]gość, 12-09-14, 08:44 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-09-14, 00:17 napisał(a):[/b]Pierdolicie jak potłuczone !!!Glupim Polkom nigdy nie dogodzisz ot co!!!Lepiej jakby piesek marnował sie w bidulu co???To był wypadek debilki!Jebnijcie główkami o ścianę kretynki!Zgadzam się hehe one nie mają co robić ;/ Nadają się na rynek na stragany i tam jak te kwoki biadolić i na wszystko narzekać choć same są największą skazą ludzkości…[/quote]Szkoda mi psiaka bardzo,ale rzeczywiście to był wypadek przecież nikt celowo mu krzywdy nie zrobił. Niektórzy nie zrozumieją pewnych rzeczy,ja sama mam ukochaną sunię i dużo osób mnie krytykuje gdy ubieram jej ubranko,bo twierdzą że się w tym męczy i wgl. A ona sama jak tylko zobaczy,że wyciągam to podbiega łapie w pyszczek i dopóki jej nie założę to popiskuje:) Także nie zawsze wszystko ludzie robią na złość zwierzakom,a wątpię by jego właściciel zrobił mu krzywdę specjalnie. Dobrze,że mu pomógł. Pozdrawiam wszystkich miłośników psiaków i psie mamy:))
[b]gość, 12-09-14, 00:17 napisał(a):[/b]Pierdolicie jak potłuczone !!!Glupim Polkom nigdy nie dogodzisz ot co!!!Lepiej jakby piesek marnował sie w bidulu co???To był wypadek debilki!Jebnijcie główkami o ścianę kretynki!Zgadzam się hehe one nie mają co robić ;/ Nadają się na rynek na stragany i tam jak te kwoki biadolić i na wszystko narzekać choć same są największą skazą ludzkości…
[b]gość, 12-09-14, 08:27 napisał(a):[/b]Jak można puścić pieska na ruchome schody? zwł takiego kurdupelka, którego można wziąć na ręce. Biedna psina. Pazurki wyrwane wyobrażacie sobie ból? i w pełni popieram ten post”Tylko zwierzęta w dzisiejszych czasach pozostają bez skazy. To najcudowniejsze stworzenia!!! “Dziewczyno jesteś wspaniała ja myślę podobnie i cieszę się, że jest nas więcej. Ludzie uczcie się od zwierząt. One mają czystsze charakteryDokładnie! Jeszcze go do telewizji ciągną jakby to była dla niego frajda w takim stanie.
Wardęga jest super uwielbiam go oglądać w programach i wywiadach bo wydaje się taki wyluzowany i jakby miał beke z tego ;p a dziennikarze widac przy nim się lekko stresują bo nie wiedzą co może zaraz odpowiedzieć 😉
[b]gość, 12-09-14, 06:37 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-09-14, 01:35 napisał(a):[/b]niech zdycha razem z kundlem , kto nie szanuje innych nie ma prawa istniećNaprawdę? Skoro masz takie “mocne zasady”, to dlaczego sama nie szanujesz innych?[/quote] Po sposobie wyrażania opinii na pewne sprawy widać jaki poziom ta osoba sobą reprezentuje. Ludzie skąd w was tyle jadu??
Czuję się zażenowana poziomem waszych komentarzy (“waszych” nie bez powodu napisałam z małej litery).
Jak można puścić pieska na ruchome schody? zwł takiego kurdupelka, którego można wziąć na ręce. Biedna psina. Pazurki wyrwane wyobrażacie sobie ból? i w pełni popieram ten post”Tylko zwierzęta w dzisiejszych czasach pozostają bez skazy. To najcudowniejsze stworzenia!!! “Dziewczyno jesteś wspaniała ja myślę podobnie i cieszę się, że jest nas więcej. Ludzie uczcie się od zwierząt. One mają czystsze charaktery
Tylko zwierzęta w dzisiejszych czasach pozostają bez skazy. To najcudowniejsze stworzenia!!! Zamiast się wyzywać na portalach idzcie do schroniska i wtprowadźcie psiaki na spacer a najlepiej przygarnijcie i pokochajcie
[b]gość, 12-09-14, 01:35 napisał(a):[/b]niech zdycha razem z kundlem , kto nie szanuje innych nie ma prawa istniećNaprawdę? Skoro masz takie “mocne zasady”, to dlaczego sama nie szanujesz innych?
czasami mam wrażenie, że większość naszego rodzaju żeńskiego naprawdę ma nierówno pod sufitem. * wnioskuję to po komentarzach.
[b]gość, 12-09-14, 00:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 12-09-14, 00:00 napisał(a):[/b]A kto powiedział, że temu psu coś się stało podczas kręcenia tych scen? Wypadki się zdarzają. A Wardęga nie jest właścicielem Cziki, tylko jego siostra, więc trudno aby mu ją odebrali.Najważniejsze, żebyś ty nie miał/miała zwierząt.[/quote]To masz pecha, bo zwierzęta mam od dziecka i należycie się nimi opiekuję. W zeszłym miesiącu wydałam ponad 300 zł na leczenie kotki i martwiłam się o nią niemiłosiernie. Jednak Wy przesadzacie i robicie problem z niczego. Wypadki się zdarzają, zwierzęta często same robią sobie krzywdę, ale nikt ich nie zabiera właścicielom z tego powodu. Jakbyście obejrzeli wywiad z Sylwestrem, to zobaczylibyście, że naprawdę troszczy się o tego psa.
niech zdycha razem z kundlem , kto nie szanuje innych nie ma prawa istnieć
[b]gość, 12-09-14, 00:17 napisał(a):[/b]Pierdolicie jak potłuczone !!!Glupim Polkom nigdy nie dogodzisz ot co!!!Lepiej jakby piesek marnował sie w bidulu co???To był wypadek debilki!Jebnijcie główkami o ścianę kretynki!Troche grzeczniejsze ćwoku bez szkoły na pewno jesteś po podstawówce buahaha
Brzydką ma mordę…a poza tym wszystko śmiesznie, jest fun, tylko użycie piecha do tego mi się nie podoba. Znan ludzi, którzy mogliby “ogromnego pająka” zaatakować w takiej sytuacjii. Widziałam kilka nieudanych prunków, gdzie dziecko przebrane za ducho dostaje w twarz z pięści. W takich dowcipkach zawsze się kogoś pośrednio bądź bezpośrednio naraża na niebezpieczeństo. Najprościej można mieć jakąś przypadłość sercową, można uciekając spaść ze schodów albo dostać traumy psychicznej. Wyobraźcie sobie człowieka z autentyczną (nie “boje sie pająków ojeju”) arachnofobią, poważna sprawa wbrew temu co się wydaje. Nie zaprzeczam, że niektóre prunki mnie bawią, ale wolałabym nie brać w takim udziału 🙂
[b]gość, 12-09-14, 00:00 napisał(a):[/b]A kto powiedział, że temu psu coś się stało podczas kręcenia tych scen? Wypadki się zdarzają. A Wardęga nie jest właścicielem Cziki, tylko jego siostra, więc trudno aby mu ją odebrali.Najważniejsze, żebyś ty nie miał/miała zwierząt.
Pierdolicie jak potłuczone !!!Glupim Polkom nigdy nie dogodzisz ot co!!!Lepiej jakby piesek marnował sie w bidulu co???To był wypadek debilki!Jebnijcie główkami o ścianę kretynki!
[b]gość, 12-09-14, 00:07 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:08 napisał(a):[/b]Biedny piesek czemu ten kretyn do tego dopuścił? A jakby ktos zrobił mu krzywdę jak byl przebrany za pajaka? Co za idiota z tego faceta nie mozna wyslugiwac ze żywym zwierzęciem ;( odebrać mu pieska!Wg. ciebie lepiej żeby trafił do schroniska i siedział tam do piep**onej śmierci ?![/quote]Jesli zwierzęciu dzieje sie krzywda to owszem lepiej zeby bylobbezpieczne w schronisku. Oczywiscie najlepiej jesli trafi do adopcji do ODPOWIEDZIALNYCH ludzi którzy nie naraża go na takie sytuacje jak wypadek na schodach ruchomych ;([/quote]POPIERAM! Bardzo nieodpowiedzialny właściciel! Naraził pieska na niebezpieczeństwo!![/quote]Ja tez popieram! Piesek w ogole nie powinien wychodzic z domu! Odebrac mu psa! A TAK NA SERIO:Ludzie wypadki sie zdarzaja. To tak jakby odbierac rodzicom dziecko bo zlamalo noge ;/ trzymac pod kloszem i nie wypuszczać. Chica ma lepiej niz nie jeden pies. Wystarczy spojrzeć na psy w pierwszej lepszej wsi[/quote]Co Ty porównujesz? On naraził psa na niebezpieczeństwo z premedytacją!! Gdyby nie jego pomysł, to psu nic by się nie stało! W końcu psy nie wchodzą na ruchome schody zbyt często.[/quote]Jejku, ale pie.przenie aż żal czytać[/quote]Jejku jaki komentarz ba poziomie
[b]gość, 11-09-14, 23:49 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:08 napisał(a):[/b]Biedny piesek czemu ten kretyn do tego dopuścił? A jakby ktos zrobił mu krzywdę jak byl przebrany za pajaka? Co za idiota z tego faceta nie mozna wyslugiwac ze żywym zwierzęciem ;( odebrać mu pieska!Wg. ciebie lepiej żeby trafił do schroniska i siedział tam do piep**onej śmierci ?![/quote]Jesli zwierzęciu dzieje sie krzywda to owszem lepiej zeby bylobbezpieczne w schronisku. Oczywiscie najlepiej jesli trafi do adopcji do ODPOWIEDZIALNYCH ludzi którzy nie naraża go na takie sytuacje jak wypadek na schodach ruchomych ;([/quote]POPIERAM! Bardzo nieodpowiedzialny właściciel! Naraził pieska na niebezpieczeństwo!![/quote]Ja tez popieram! Piesek w ogole nie powinien wychodzic z domu! Odebrac mu psa! A TAK NA SERIO:Ludzie wypadki sie zdarzaja. To tak jakby odbierac rodzicom dziecko bo zlamalo noge ;/ trzymac pod kloszem i nie wypuszczać. Chica ma lepiej niz nie jeden pies. Wystarczy spojrzeć na psy w pierwszej lepszej wsi[/quote]Co Ty porównujesz? On naraził psa na niebezpieczeństwo z premedytacją!! Gdyby nie jego pomysł, to psu nic by się nie stało! W końcu psy nie wchodzą na ruchome schody zbyt często.[/quote]Jejku, ale pie.przenie aż żal czytać
A kto powiedział, że temu psu coś się stało podczas kręcenia tych scen? Wypadki się zdarzają. A Wardęga nie jest właścicielem Cziki, tylko jego siostra, więc trudno aby mu ją odebrali.
[b]gość, 11-09-14, 23:43 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:35 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:32 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:11 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 11-09-14, 23:08 napisał(a):[/b]Biedny piesek czemu ten kretyn do tego dopuścił? A jakby ktos zrobił mu krzywdę jak byl przebrany za pajaka? Co za idiota z tego faceta nie mozna wyslugiwac ze żywym zwierzęciem ;( odebrać mu pieska!Wg. ciebie lepiej żeby trafił do schroniska i siedział tam do piep**onej śmierci ?![/quote]Jesli zwierzęciu dzieje sie krzywda to owszem lepiej zeby bylobbezpieczne w schronisku. Oczywiscie najlepiej jesli trafi do adopcji do ODPOWIEDZIALNYCH ludzi którzy nie naraża go na takie sytuacje jak wypadek na schodach ruchomych ;([/quote]POPIERAM! Bardzo nieodpowiedzialny właściciel! Naraził pieska na niebezpieczeństwo!![/quote]Ja tez popieram! Piesek w ogole nie powinien wychodzic z domu! Odebrac mu psa! A TAK NA SERIO:Ludzie wypadki sie zdarzaja. To tak jakby odbierac rodzicom dziecko bo zlamalo noge ;/ trzymac pod kloszem i nie wypuszczać. Chica ma lepiej niz nie jeden pies. Wystarczy spojrzeć na psy w pierwszej lepszej wsi[/quote]Co Ty porównujesz? On naraził psa na niebezpieczeństwo z premedytacją!! Gdyby nie jego pomysł, to psu nic by się nie stało! W końcu psy nie wchodzą na ruchome schody zbyt często.