Ten nietuzinkowy, wyjątkowy klimat Islandii ujmuje spokojem i ucieczką od miejskiego zgiełku. Surowość islandzkiego krajobrazu stała się więc idealnym tłem dla twórców najnowszej kampanii Senses marki BORN2BE.

Kampania SENSES marki BORN2BE – poznaj szczegóły

Ch­łod­na ko­lo­ry­sty­ka wyspy i nieco surrealistyczna natura two­rzą wyjątkową sce­ne­rię- idealnie współgrającą z je­sien­no-zi­mo­wą li­nią Born2be. Najnowsza kampania SENSES to przeniesienie się do świata zmysłów i poszukiwanie harmonii w miejscu, gdzie najpełniej czuć bliskość z naturą. Islandia staje się więc nie tylko tłem do realizacji kampanii, ale również pewnego rodzaju alegorią nostalgii i romantyczności. SENSES to trzy rozdziały opowieści o  podróży po Islandii -o nieco onirycznym klimacie niemal jak z filmów Wesa Andersona.

Maja Salamon twarzą kampanii SENSES

Twarzą kampanii marki BORN2BE została światowej sławy topmodelka Maja Salamon- znana z pokazów dla luksusowych domów mody. Na swoim koncie ma okładki dla L’offcielHarper’s Bazaar czy Vogue. Jej eteryczna uroda zachwyca w kampanii BORN2BE i idealnie komponuje się z surrealistycznym klimatem wyspy. Wzrok przyciąga również model Sebastian Stemplewski, znany z udziału w kampanii dla luksusowej marki J.W. Anderson.

Na sezon jesień/zima marka przygotowała stylizacje inspirowane światowymi trendami z zachowaniem motywu multifunkcjonalności. Dominują więc wygodne i minimalistyczne propozycje. Warstwowość stylizacji oraz stonowana kolorystyka pierwszej odsłony nawiązują do znanego, skandynawskiego new nordic, które były jednocześnie jednym z inspiracji do stworzenia kampanii SENSES.

W najnowszej linii marki BORN2BE możemy znaleźć m.in. pikowane kamizelki i kurtki, dzianinowe sukienki oraz nawiązujące do lat siedemdziesiątych spodnie z szeroką nogawką. W ofercie marki znalazły się również sznurowane, grungowe botki, eleganckie mokasyny, a dla miłośników luźnego, miejskiego stylu czekają oldschoolowe buty sportowe z wysoką cholewką, które w tym sezonie powracają w wielkim stylu.

Efekty  kampanii Senses dostępne  na www.born2be.pl!

Cre­dits:

pho­to­gra­pher: Bo­rys Sy­nak / @bo­rys­sy­nak

pho­to­gra­phe­r’s as­si­stant: Alek­san­der Bal­ce­rek / @ca­lyw­skow­ron­kach

ci­ne­ma­to­gra­pher: Alek­san­der Ry­żow / @ry­zow

sty­list: An­na Akiń­cza / @a­kin­cza­an­na

ha­ir&mua: Łu­cja Si­wek / @si­wek­ma­keup

mo­dels: Ma­ja Sa­la­mon / @ma­ja­_sa­la­mon @di­vi­sion­mo­del

Se­ba­stian Stem­plew­ski / @se­ba­stian­stem­plew­ski­_03 @un­co­ver­mo­del­swar­saw

cre­ati­ve di­rec­tor, pro­duc­tion: Oskar Kac­przak / @o­skar.kac­przak

 sup­port pro­duc­tion: An­ge­li­ka Ku­bak / @en­dzi.ku­bak

art di­rec­tor, back­sta­ge: Piotr Maj­cher / @pe­te­r_maj­cher

pr: Karolina Rowińska / @karolina_rowinska

Ma­te­riał part­ne­ra