Chloe Moretz w kinie z mamą i bratem (FOTO)
Chloe Moretz wybrała się ostatnio na pokaz Królewny Śnieżki i Łowcy.
Aktorka poszła do kina z mamą i bratem. Nie zabrakło również asysty paparazzi.
Poza czerwonym dywanem Chloe prezentuje się naturalnie i chyba nieco poważniej, niż w czasie branżowych imprez, gdy rozsyła wokół słodkie uśmiechy.
Zobaczcie zdjęcia aktorki z rodziną.


FOTO: Newscom/StarStock
kto to jest ??????????????
Czy dobrze widzę? Bez makijażu? To się chwali.
Wiedziałam, że pójdzie na ten film !
gość, 05-06-12, 22:56 napisał(a):a gdzie ona grala?ktos wspolmnial Hugo – gdzies jeszcze?Kick- Ass i Mroczne Cienie.
gość, 05-06-12, 21:24 napisał(a):jneundfujdew, 05-06-12, 17:57 napisał(a):gość, 05-06-12, 11:41 napisał(a):Fajna jest, tylko po co te usta pompować.a dlaczego niby od razu pompować? jak dziewczyna ma pełniejsze usta to od razu, że sztuczne:p nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale jest mozliwe mieć takie usta naturalne, pff. tezmam pełne usta, z tym ze bardziej równomierne, ze tak powiem i ładniejsze;pTo fajnie, że masz 🙂 Nikogo nie obrażam przecież. Odsyłam Cię do “Pozwól mi wejść” i ”Kick-Ass” – sama zobacz, jakie wtedy miała usta, a jakie ma terazJa też się cieszę;) .wiesz zawsze kwestia zdjęcia, ustawienia itd. z resztą wątpię, że 15 latka ma juz za sobą powiększane usta, chociaz teraz roznie bywa, ale i tak uwazam, ze to jej naturalne:p spojrz na jej matke, identyczne
gość, 05-06-12, 21:24 napisał(a):jneundfujdew, 05-06-12, 17:57 napisał(a):gość, 05-06-12, 11:41 napisał(a):Fajna jest, tylko po co te usta pompować.a dlaczego niby od razu pompować? jak dziewczyna ma pełniejsze usta to od razu, że sztuczne:p nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale jest mozliwe mieć takie usta naturalne, pff. tezmam pełne usta, z tym ze bardziej równomierne, ze tak powiem i ładniejsze;pTo fajnie, że masz 🙂 Nikogo nie obrażam przecież. Odsyłam Cię do “Pozwól mi wejść” i ”Kick-Ass” – sama zobacz, jakie wtedy miała usta, a jakie ma teraz.
jneundfujdew, 05-06-12, 17:57 napisał(a):gość, 05-06-12, 11:41 napisał(a):Fajna jest, tylko po co te usta pompować.a dlaczego niby od razu pompować? jak dziewczyna ma pełniejsze usta to od razu, że sztuczne:p nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale jest mozliwe mieć takie usta naturalne, pff. tezmam pełne usta, z tym ze bardziej równomierne, ze tak powiem i ładniejsze;pTo fajnie, że masz 🙂 Nikogo nie obrażam przecież. Odsyłam Cię do “Pozwól mi wejść” i ”Kick-Ass” – sama zobacz, jakie wtedy miała usta, a jakie ma teraz.
lubię ją bardzo , jest dobra aktorką ,mam nadzieję ,ze osiągnie jeszcze większy sukces 🙂
w Hugo była super – się znasz jak pies na brylantach
a gdzie ona grala?ktos wspolmnial Hugo – gdzies jeszcze?
Ładna, naturalna dziewczyna. Bardzo ja lubię!
Fajna jest, tylko po co te usta pompować.
niestety jej gra aktorska jest bardzo irytująca, wydyma usta i mruży oczy, albo przesadnie je wytrzeszcza…w “hugo” była wręcz nie do zniesienia.
gość, 05-06-12, 11:29 napisał(a):zepsuła Mroczne Cienienie zgadzam się. Świetnie wypadła w tym filmie. Jest fajną aktorką i lubię ją
gość, 05-06-12, 11:41 napisał(a):Fajna jest, tylko po co te usta pompować.a dlaczego niby od razu pompować? jak dziewczyna ma pełniejsze usta to od razu, że sztuczne:p nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale jest mozliwe mieć takie usta naturalne, pff. tezmam pełne usta, z tym ze bardziej równomierne, ze tak powiem i ładniejsze;p
Dobrze jest widzieć ją w takim normalnym wydaniu, bez tych wszystkich wystudiowanych buziaczków i dzióbków. Wygląda tu ładnie i naturalnie, chociaż może na odrobinkę zmęczoną.
Ładna dziewczyna:)
kto to jest?
Co to za zezol? nie znam
zepsuła Mroczne Cienie
o, znów ten stwór