Jana Kramer, znana amerykańska piosenkarka country ujawniła, że spotykała się kiedyś z tegoroczym „najseksowniejszym mężczyzną świata”, Chrisem Evansem. Ich romans zakończył się jednak nagle, a powodem ich rozstania miały być… szparagi, a dokładnie zapach moczu po ich zjedzeniu.

Chris Evans zerwał z Janą Kramer przez zapach moczu

Podczas podcastu, którego jest gospodynią wyznała, że dekadę temu spotykała się z Chrisem Evansem. Choć dokładnie nie pamięta na ilu randkach byli razem, doskonale przypomina sobie ich ostatnie spotkanie. Jana wyjaśniła, że powodem dla którego więcej się nie spotkali miał być… zapach jej moczu.

Oto najseksowniejszy mężczyzna na Ziemii!

Tego dnia Kramer zjadła szparagi, a te jak powszechnie wiadomo zmieniają zapach moczu. Chris miał wejść do łazienki krótko po tym jak Jana zrobiła siku.

„To był fajny czas… ale robiłam się trochę senna. Więc powiedziałam: „Hej, idę się położyć”, lub coś w tym rodzaju  – opowiadała Kramer na temat ostatniego pobytu w domu przystojniaka. „Więc tego wieczoru zjadłam szparagi na kolację, poszłam do łazienki, a on natychmiast poszedł za mną. I to była ostatnia interakcja, którą pamiętam, to pójście do łazienki po tym, jak właśnie wyszłam z  łazienki żeby zrobić siusiu po szparagach i nigdy więcej już się do mnie nie odezwał.

Córki Jessiki Simpson i Kim Kardashian przyjaźnią się. Zobaczcie urocze zdjęcia!

Piosenkarka dodała także, że tej nocy nie doszło między nimi do zbliżenia, a rano zawstydzona wyszła z jego domu. Mimo, że więcej już się nie spotkali zaznaczyła, że ​​„świetnie całował” i jest  „super seksowny”, niezależnie od tego, co między nimi nie wyszło. Ujawniła również, że napisała do Chrisa na Instagramie, który teraz spotyka się z portugalską 25-letnią aktorką Albą Baptista. Choć nie powiedziała, czy jej odpisał z uwagi na to, że spotyka się teraz z inną, prawdopodobnie „szparagowe siki” odstraszyły go na dobre.