Chris Rock (58 l.) to jedna z największych gwiazd sceny komediowej Hollywood. Jego najnowszy stand-up miał właśnie swoją premierę na Netflix i od razu stał się jednym z najpopularniejszych programów na platformie streamingowej. Chris Rock, jak zwykle ostro, ale zabawnie wbił szpilę kilku gwiazdom, w tym Meghan Markle.

Chris Rock pierwszy raz o incydencie z Willem Smithem

Chris Rock zarzucił Meghan Markle nie prawdomówność, gdy wyznała, że wcześniej nie „znała rodziny królewskiej”. Komik zapytał ją ze sceny, „Nie wygooglowałaś ich?”. Oprócz tego naśmiewał się, że robienie z siebie ofiary rasizmu, sprowadzało się do zwykłych problemów z rodziną małżonka.

Ona narzeka, myślę sobie: O czym ona, kur**, mówi?Są tak rasistami, że chcieli wiedzieć, jak brązowe będzie dziecko” […] A ja sobie myślę: To nie jest rasizm, ponieważ nawet czarni chcą wiedzieć, jak brązowe będzie dziecko. Chol*** sprawdzamy to za uszami.

Chris Rock niemiłosiernie naśmiewa się z Meghan Markle

W wystąpieniu w Baltimore oberwało się również rodzinie królewskiej. Komik zarzucił Meghan Markle, że nie wie czumu ją dziwił „rasizm” rodziny księcia Harry’ego, skoro to jego rodzina… wymyśliła kolonializm.

Największe gwiazdy wspierają Chrisa Rocka po aferze z Willem Smithem

W show oberwało się jednak najbardziej Willowi Smithowi, którego kilkanaście razy nazwał „szmatą” (ang. bitc*) ze sceny. Uderzył również w jego małżonkę i jej zdrady z kolegami ich syna. Komik również przygotował skecz z Jay-Z. Jednak zaznaczył, że to nie „diss” na rapera, gdyż nie potrzebuje już więcej wkurzonych na siebie raperów…

Oglądaliście już Netflix Special: Chris Rock Selective Outrage? Naprawdę warto!