Jak widać fani nie dają spokoju Chrissy Teigen. Gwiazda od afery ze znęcaniem się psychicznym nad współpracownikami nie może złapać oddechu. Cokolwiek nie zrobi, fani ją za to krytykują. Chrissy broni swojego zachowania i tak w kółko. Jak widać żona Johna Legenda już nigdy nie wróci do czasów sprzed kontrowersji. Kiedyś była modelka mogła zrobić wszystko… dosłownie wszystko, a fani stali za nią murem.

Chrissy Teigen nie może pogodzić się z życiem „po aferze w social mediach”

Kąpiele z dziećmi są nieodpowiednie?

Chrissy Teigen walczy z komentatorami na Instagramie po tym, jak zrobiła sobie selfie z kąpieli w wannie ze swoimi dziećmi: 5-letnią Luną i 3-letnim Milesem. „Nie na zdjęciu: niekończące się kłótnie” – napisała Teigen w czwartkowym poście, w którym trio uśmiechało się, pozując z mydlanymi bańkami.

„Nie! Nieodpowiednie w obecności twojego syna”, napisała jedna osoba, a inna skomentowała „Kłótnie między dziećmi to normalne. Kąpiel z dziećmi nie jest.

Niektóre aspekty swojego życia powinieneś zachować dla siebie, Chrissy – napisała inna osoba.

Ale Teigen otrzymała również mnóstwo pozytywnych komentarzy, jak na przykład od koleżanki Brooklyn Decker, która skomentowała „Miłość. Miłość, miłość”. Kolejna osoba napisała „Bycie nago nie jest seksualne, chyba że robisz coś seksualnego nago. Jeśli myślisz, że ten chłopak spojrzy na nagie ciało swojej mamy i pomyśli o brudnych myślach, to mówi to więcej o twojej deprawacji niż cokolwiek innego. Nagie ciało jest naturalne.”

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Projektant mówi, że Chrissy Teigen znęcała się nad nim psychicznie, „miałem myśli samobójcze”