Christina Ricci (42 l.) ujawniła właśnie, że ​​jej 8-letni syn Freddie nadal śpi w jej łóżku, podczas gdy jej 9-miesięczna córka Kleopatra śpi we własnym łóżeczku. Jej wypowiedź w rozmowie z magazynem People od razu wzbudziła wiele kontrowersji, co odbiło się na komentarzach w sieci.

Naga Emily Ratajkowski z 18-miesięcznym synem w wannie

„Fakt, że mogę położyć ją w łóżeczku, a ona po prostu idzie spać, gdy mój 8-latek wciąż ze mną śpi, jest niesamowity, wyznała w poniedziałkowym wywiadzie.

Aktorka wyjaśniła, że ​​próbowała trenować sen Freddiego, którego dzieli z byłym Jamesem Heerdegenem, kiedy był młodszy, ale nie czuła się komfortowo, pozwalając mu się wypłakać. Jednak to nie skończyło się dobrze, gdyż dziecko nie mogło się uspokoić i wpadało w histerię.

Sonda

poll-violet

Spanie w jednym łóżku z 8-letnim synem jest OK?

Christina Ricci śpi w jednym łóżku z 8-letnim synem

Na szczęście dla Ricci i jej męża Marka Hamptona, którzy pobrali się w październiku zeszłego roku, ich córeczka Cleo nie ma problemów ze snem.

Sekret Christiny Ricci wyszedł na jaw!

„Ale z Cleo, kiedy zdecydowaliśmy się spróbować i zobaczyć, jak na to zareaguje, po prostu jęczała przez około 7 minut, a potem położyła się, chwyciła swojego małego jednorożca i poszła spać […] To było tak, jakby była gotowa i chciała to zrobić. Tak jakby to było dla niej właściwe”, wyznała Christina Ricci.

Nominowana do nagrody Emmy aktorka dołącza do wielu innych gwiazd, którzy wolą, aby ich dzieci sypiały z nimi. Kristen Bell i Dax Shepard niedawno podzielili się ekscytującą wiadomością, że ich dwie córki Lincoln (9 l.) i Delta (7 l.) właśnie „przestały” spać z rodzicami w lipcu tego roku.

Zaś gwiazda Alicia Silverstone również stała się popularna, kiedy ujawniła, że ona ​​​​i jej 11-letni syn, Bear, „nadal śpią razem”. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?