Chylińska ma platynę

333 333

Jak widać nic tak dobrze nie robi artyście, jak drastyczna zmiana wizerunku. Dowodem na taką tezę jest wysokość sprzedaży nowego albumu Agnieszki Chylińskiej, Modern Rocking. Od 23 października, gdy płyta miała swą premierę, kupiło ją już ponad 30 tysięcy osób.

Portal muzyka.onet.pl przypomina, że już w pierwszym tygodniu album Chylińskiej pokrył się złotem.

Promocji płyty dobrze zrobił singiel promujący wydawnictwo. Wideo do piosenki Nie mogę Cię zapomnieć, na którym piosenkarka pokazała zupełnie nowe oblicze, przez długi czas należało do najczęściej oglądanych w sieci.

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

59 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

gratuluje ;D

gość, 14-11-09, 21:46 napisał(a):Do wszystkich mlodych buntownikow: Predzej czy pozniej tez tak skonczycie I święta racja! Ja kupe lat temu byłam takie zuo jak Chylińsa-czarno czarne ubranie, czarne włosy, glany, kostka-pięknie było 🙂 Teraz napier.dalam w obcasach, maluje ryj i w du.pie mam co myślą inni! Słucham dalej swojej muzyki, bo to jest część mnie! A po % na dyskotece gibam się na lady zgadze choć nie lubię tej muzyki i tyle!Tak BTW mam 24 na karku ;P

badziew i takiej dali platyne wole juz dode NIC NIE MOZE SIE STAC JESTEM GŁUPIA I KAŻDY O TYM WIE śpiewa i wącha swoje pachy ooo aa

gość, 15-11-09, 14:03 napisał(a):gratulacje, teraz tylko czas na zostanie twarzą jakiejś firmy kosmetycznej … dobre ale usmialam xD kawał dnia.

” tak tak ,ta w lustrze to niestety ja ” moze sobie tak zaspiewac , parafrazujac sp ciechowskiego kasa to nie wszystko

Aga zawsze jest, była i będzie zajebistą piosenkarką!

gość, 15-11-09, 15:16 napisał(a):Aga zawsze jest, była i będzie zajebistą piosenkarką!</iZGADZAM SIE, AC ma swoj styl i robi to na co ma ochote. muyka ok

och,jaka ona chce być cool,’fajny’ tytuł,zachodnia klubowa muzyka,beznadziejny tekst,przeklinanie.Nadal jest zbuntowana.W Polsce nie ma zbyt duzych wymagań jeśli chodzi o platynę w p0orównaniu z UK,czy USA.Tam by takie dziadostwo zginęło w tłumie.

nie znam nikogo , kto z PRAWDZIWEJ fascynacji metalem , czy rockiem przestawilby sie nagle na disco polo zwane szumnie dance jaki z tego wniosek ? kim/czym jest ta pani ?kogo najlatwiej oszukac i kto kupuje jej plyty ?odpowiedzcie sobie sami

venussen, 15-11-09, 17:44 napisał(a):gość, 15-11-09, 15:16 napisał(a):Aga zawsze jest, była i będzie zajebistą piosenkarką!</iZGADZAM SIE, AC ma swoj styl i robi to na co ma ochote. muzyka ok

Badziewie zawsze sprzedaje sie najlepiej.

nie lubie jej,bo jest wulgarną kobietą,ale muzykę ma nawet nawet,dość nowoczesna,jednak za bardzo kojarzy mi się z RENI JUSIS… lepiej niech nagra coś bardziej ambitnego

gratulacje, teraz tylko czas na zostanie twarzą jakiejś firmy kosmetycznej …

O jejciu i nalezało jej się… ona jest super…

gratulacje ; d

płyta jest beznadziejna! jej wokal zupełnie nie pasuje do takiej muzyki. może chciała zrobić coś fajnego ale jej zupełnie nie wyszło!!

ona dostala platyne czy cos tam bo polacy nie maja za bardzo wyboru, musza ja kupowac. na poskim rynku níc sie nie dzieje, zadnej konkurencji. zenada

dziadostwo komercyjne, juz wolę ankę wiśniewską niż skomercjalizowaną wersję chyły, chociaż sama się dziwię że tak się stało…zamieniły się miejscami

sie sprzedaje , sie znajduje glupich , ktorzy takie gowno kupia , sie zarabia , hehehehe

czemu nie pokazujecie negatywnych komentarzy?

Krolowa wiejskich dyskotek.

Fajnie. Zasługuje na to. x . d

Do wszystkich mlodych buntownikow: Predzej czy pozniej tez tak skonczycie

Gratuluję ale to nie zmienia faktu, że to komercyjna papka.. Poza tym nie wiedziałam, że w Polsce na platynę wystarczy 30k sprzedanych płyt..

Gratuluję ale to nie zmienia faktu, że to komercyjna papka.. Poza tym nie wiedziałam, że w Polsce na platynę wystarczy 30k sprzedanych płyt..

Agnieszka wyglada tera zajebiscie, jej piosenki także sa zajebiste, te nowe ; ) kiedys to byla tragedia…

bardzo dobra zmiana . teledysk i piosenka boska < 3

Nie dziwię się.. Gdy usłyszałam i zobaczyłam nowy teledysk byłam w szoku… w porównaniu do Winnej z 2004 Co to ma być? ale po przeczytaniu wywiadów p. Chylińskiej gratuluję! czas na zmiany:)

Gratuluję ale to nie zmienia faktu, że to komercyjna papka.. Poza tym nie wiedziałam, że w Polsce na platynę wystarczy 30k sprzedanych płyt..

ona jest ohdyna, aseksualna, i zeby zarobic zmienia swoj styl, no chyba ze sie rozwija.. ale ztego co sie nasmiewala zmienila sie w to. jak ja widze chce mi sie rzygac

Nie dziwię się .

lepsza była “stara” chylińska ale ”nowa” też ujdzie

gość, 14-11-09, 19:14 napisał(a):teraz Chylińska króluje polskich remizach…Haha, nic dodać, nic ująć !

spelnilo sie jej marzenie – gra gowniana muzyczke i wymachuje girami przyodziana w trykoty , czego to ludzie nie zrobia , zeby miec jeszcze wiecej kasy…..

teraz Chylińska króluje polskich remizach…

Super utworek:).Slucham tego na okraglo:)

miła zmiana 😉 .

Wolałam starą Chylińską…

fajny utwór

gość, 14-11-09, 12:49 napisał(a):nie wiem czy faktycznie czuła potrzebe zmiany wizerunku czy po prostu się sprzedała ale tak czy siak wyszła straszna chała!!! A szkoda bo za starych dobrych czasów wiele fajnego wniosła do muzyki. No ale jeśli jest szczęśliwa to niech nagrywa co chce, tylko nie wiem czemu ludzie to kupują???

cholera, nie mozna spokojnie przejrzec strony, bo te agresywne reklamy ciagla lataja przed oczmi

‘próg’ do platyny jest malutki, co to jest kilkanaście tys sprzedanych płyt w 38mln kraju,,,gdyby to było conajmniej150 tys

Nie słucham, ale gratuluję;)

Gratuluję Agnieszce vivat … 😉

fajna muza, ale do Agi nie pasuje

nalezy sie jej 😛

nie dziwię się, że płyta osiągnęła sukces. ona przekracza wszystkie poprzeczki muzyczne w PL.

chylińska!. ;DD

uwiielbiam ja.!

super Aga! zajebiście.