Z okazji Dnia Matki na kanapie Dzień Dobry TVN usiadła rock&rollowa matka Polka, Agnieszka Chylińska.

Piosenkarka zaprezentowała się w nowej, atrakcyjnej stylizacji – co powiecie na platynowy blond i grzywkę ściętą na granicy brwi?

Chylińska mówiła głównie o swoim prywatnym życiu – jako mama trójki dzieci nie ma zbyt wiele czasu na karierę i nagrywanie nowych płyt – ze śmiechem nazwała dzieciaki „jej nowymi produktami”. Na pytanie Kingi Rusin o imponującą częstotliwość narodzin nowych członków rodziny, piosenkarka odparła:

– To zasługa cyklu miesięcznego! Mam fajnego męża, kochamy się. A kiedy ludzie się kochają, są dzieci – stwierdziła Chylińska.

Wokalistka dodała, że nigdy nie przypuszczała, że jej życie będzie wyglądać tak, jak dziś.

– Nigdy siebie o taką płodność nie podejrzewałam – wypaliła gwiazda.

Mama trójki dzieci obsypała komplementami swego partnera. Stwierdziła, że jest on zaprzeczeniem „macho”, który informuje: „Jadę w delegację” i znika. Ojciec dzieci Chylińskiej zrezygnował ze swojej kariery i pomaga jej w wychowywaniu pociech. Piosenkarka podkreśliła, że nie korzysta z usług żadnych nianiek, dzięki czemu świetnie zna swoje dzieci. Zapowiedziała, że będzie brała udział w nagraniach kolejnej edycji Mam talent – tym razem z Krystyną „przy cycu”.

– Karmiłam dzieci piersią przez rok, dlaczego Krystyna miałaby być tego pozbawiona – powiedziała Chylińska.

Cały wywiad z rock&rollową mamą znajdziecie na stronie DDTVN.

Chylińska o miesięcznym cyklu i sajgonie w domu

Chylińska o miesięcznym cyklu i sajgonie w domu

Chylińska o miesięcznym cyklu i sajgonie w domu

Chylińska o miesięcznym cyklu i sajgonie w domu