Portale plotkarskie prześcigają się w snuciu przypuszczeń na temat ciąży Kim Kardashian.

Interesuje je wszystko – od momentu, w którym Kim w ciążę zaszła, przez plany sprzedaży zdjęć przyszłego potomka celebryckiej rodziny.

Z różnych źródeł dowiadujemy się więc, że ciąża Kardashianki była zaplanowana. Dziecko miało zostać poczęte podczas romantycznej wyprawy Kim i Kanye do Rzymu.

Portale piszą też, Kanye West już zdecydował, iż nie sprzeda zdjęć dziecka żadnemu tytułowi. Muzyk chce pójść śladem Jaya-Z i Beyonce, którzy pierwsze fotki córeczki pokazali światu via Tumblr. Kanye myśli o Twitterze – nie ma to większego znaczenia. Chodzi o sam styl.

Ten pomysł ojca dziecka może się jednak nie spodobać matce Kim, Kris Jenner, która chciałaby jak najwięcej „ugrać” w związku z całym zamieszaniem wokół narodzin wnuka. Konflikt wydaje się nieunikniony.

Podobno też Kim stwierdziła, że… nie chce, by jej dziecko było celebrytą od momentu narodzin. Czyżby – w przeciwieństwie do swej siostry, Kourtney, Kardashianka nie myślała o kamerach na sali porodowej?

Pożyjemy, zobaczymy. Póki co trudno nam uwierzyć, by dziecko Kim i Kanye było równie chronione przez światem, jak córka Beyonce i Jaya-Z.

Ciąża Kim Kardashian została zaplanowana
Fot. © Fame/Flynet