Kiedy kurz po występie na Super Bowl Halftime opadł, słynna piosenkarka wreszcie znalazła chwilę czas by poświętować swoje urodziny. Jak wspomniała w wywiadzie przed występem przygotowania do show tak ją pochłonęły, że nie miała nawet czasu myśleć o tym jak celebrować swoją uroczystość.

Rihanna właśnie skończyła 35 lat!

Zamiast wielkiej imprezy Riri zaprosiła znajomych do słynnej restauracji w Santa Monica, Giorgio Baldi. Tam jak przystało na jubilatkę pojawiła się w wystrojona cała na biało.

Rihanna na Halftime Super Bowl! Po latach wraca na scenę i ogłasza ciążę

Choć po urodzeniu pierwszego dziecka Rihanna całkowicie zrezygnowała ze swoich „odsłaniających wszystko” ciążowych stylizacji i można ją było podziwiać w dużych, oversizowych ubraniach, to odkąd ogłosiła, że ponownie jest w ciąży wróciła do pokazywania swoich krągłości.

Rihanna zadebiutowała na okładce Vogue! Towarzyszył jej synek i A$AP Rocky

Tym razem piosenkarka założyła białą jedwabną mini, odsłaniającą nogi i dekolt, ale także podkreślającą jej rosnący brzuszek. Do sukienki dobrała białą futrzaną torebkę a na wiech narzuciła czarny płaszcz.

Odchudzona Rihanna na konferencji SuperBowl: „Jestem tak skupiona, że zapomniałam o swoich urodzinach”

Na tydzień przed urodzinami Rihanny piosenkarka ujawniła światu podczas występu na Super Bowl LVII Halftime Show, że znów jest w ciąży. Pokazała swój ciążowy brzuszek na scenie, mając na sobie jaskrawoczerwony strój. A$AP, jej partner  wspierał Rihannę na widowni i z dumą patrzył, jak śpiewa swoje najlepsze piosenki.

 

 Forum

 Forum