Claudia Schiffer (53 l.) to kolejna supermodelka, która świętuje kolejne urodziny po 50-tce, wyglądając o połowę młodziej. Niemiecka piękność opublikowała w swoich social mediach wideo w skąpym bikini Dolce & Gabbana, prezentując swoje piękne i jakże młodzieńcze ciało.

Claudia Schiffer na przestrzeni lat

Świętujemy w greckim raju z udziałem wyjątkowej przyjaciółki [przyp. motyl], która przyszła życzyć mi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, podpisała urodzinowy post Claudia Schiffer.

Kilka gwiazd, w tym Dua Lipa, Linda Evangelista i Jamie Oliver życzyło jej wszystkiego najlepszego.

 

Claudia Schiffer świętuje 53. urodziny

Claudię Schiffer na Instagramie obserwuje niemal 2 miliony osób. A sama gwiazda często publikuje ujęcia ze swojego życia i pracy. Mimo, że supermodelka rzadko pojawia się w kampaniach reklamowych, to wciąż jest aktywna zawodowo. Zresztą w swoim czasie była najlepiej zarabiającą modelką w historii, więc może żyć… z oszczędności.

Wow! Ale dekolt, nie uwierzycie czyj!

Konto Claudii Schiffer to również pewnego rodzaju archiwum. Gwiazda często publikuje zdjęcia z końca lat 80. i lat 90., gdy była na topie. Na jej profilu można zobaczyć zdjęcia z największymi nazwiskami branży. A także ujęcia z filmów, reklam i okładki magazynów z jej wizerunkiem. Claudia Schiffer jest prawdziwą ikoną!