Obstawianie zakładów bukmacherskich staje się coraz popularniejszym zajęciem dla miłośników sportu. Warto wspomnieć, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni coraz chętniej korzystają z propozycji, które są dostępne w ofercie bukmacherów. Jakie są podstawowe zasady, które musisz znać przy okazji obstawiania zakładów u bukmachera?

Czym są zakłady bukmacherskie?

Zacznijmy od przeanalizowania, czym tak naprawdę są zakłady bukmacherskie. Zapewne od najmłodszych lat spotykałeś się z możliwością zakładania się ze znajomymi o różne wydarzenia. W przypadku zakładów bukmacherskich, zakłady można zawierać dotyczące wydarzeń sportowych, politycznych, jak również rozrywkowych. Oznacza to, że jeśli taka propozycja jest dostępna w ofercie bukmachera, to możesz zawrzeć swój zakład dotyczący tego, jak potoczy się życie gwiazd lub wydarzenia w serialu.

Zawarcie zakładu bukmacherskiego polega na tym, że wpłacasz pieniądze, stawiasz określoną stawkę, a następnie czekasz na rozstrzygnięcie.

Jakie zakłady bukmacherskie są najczęściej obstawiane?

Piłka nożna to bez wątpienia najbardziej popularny sport na terenie naszego kraju. W Polsce znajduje się wielu kibiców zagranicznych drużyn, ale również fanów, którzy wspierają swoje lokalne zespoły. Przekłada się to na olbrzymie zainteresowanie związane z obstawianiem zakładów bukmacherskich i to właśnie piłka nożna jest najchętniej stawiana przez graczy na terenie naszego kraju. Wśród najbardziej popularnych zakładów piłkarskich znajdują się takie opcje, jak chociażby typowanie Ekstraklasy, topowych lig zagranicznych czy też europejskich pucharów i meczów z udziałem reprezentacji narodowej.

Niewiele wskazuje na to, aby w przyszłości to zjawisko miało się zmienić. Za plecami piłki nożnej znajdują się takie dyscypliny jak hokej, tenis, koszykówka czy siatkówka. Miejsce tych sportów może zależeć od kalendarza sportowych rywalizacji, ponieważ jeśli odbywają się czołowe turnieje z udziałem reprezentacji Polski w siatkówce, to zainteresowanie obstawianie będzie większe niż w przypadku innych dyscyplin. Szczególnie, że Polacy znakomicie radzą sobie w siatkówce.

Rosnące zainteresowanie zakładami wśród kobiet

Ostatnie lata pokazują również, że wzrasta zainteresowania obstawianiem zakładów bukmacherskich pośród kobiet. Kobiety coraz lepiej znają się na poszczególnych dyscyplinach sportowych, dlatego też z powodzeniem udaje im się typować. Widać to również po sekcji Super Social, gdzie znajduje się wiele Pań, które regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie na stronie Superbet. Ich kupony są dostępne również na wielu grupach typ perskich, co pokazuje, że obstawianie zakładów bukmacherskich wśród kobiet staje się coraz popularniejszym zjawiskiem. Teoretycznie nie powinno być to nic dziwnego, ponieważ obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest czarną magią, a wystarczy mieć odpowiednie pojęcie na temat konkretnej dyscypliny sportu i wiedzieć, co warto obstawić, aby z powodzeniem typować u bukmachera. Płeć nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem.

Jakie zakłady bukmacherskie typują kobiety w Superbet?

Statystyki pokazują, że zakłady bukmacherskie obstawiane przez kobiety nie różnią się znacząco od tego, co typują mężczyźni. Może wynikać to z faktu, że kobiety widzą kupony obstawiane przez mężczyzn, a następnie dokonują swojej prywatnej analizy. Statystycznie nie ulega jednak wątpliwości, że kobiety chętniej obstawiają kobiecą piłkę nożną niż mężczyźni. Być może wynika to z faktu, że płeć piękna chętniej ogląda takie rywalizacje i ma o nich większą wiedzę.

Kobiety chętnie również spoglądają w stronę zakładów bukmacherskich na branżę rozrywkową. Ostatnie lata to prawdziwy rozwój pośród zakładów bukmacherskich, które coraz chętniej oferują różne egzotyczne zdarzenia. Jeśli chcesz obstawić wydarzenia w swoim ulubionym serialu, a dopiero co premierę ma najnowszy sezon, to możliwe, że zdarzenia są dostępne w ofercie zakładów bukmacherskich.

 

Co kobiety wiedzą o obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Bonusy bukmacherskie i oferty powitalne

Kolejnym ważnym aspektem, który trzeba omówić w przypadku obstawiania zakładów bukmacherskich, czy to przez kobiety, czy przez mężczyzn są bonusy bukmacherskie i oferty powitalne. Na polskim rynku jest obecnie kilkunastu bukmacherów, którzy zgodnie z prawem oferują zakłady bukmacherskie na terenie naszego kraju w kanale online. Czym różnią się poszczególne bonusy bukmacherskie i oferty powitalne? Przede wszystkim chodzi tutaj o kwestię wykorzystania najciekawszych opcji. Obecnie za najważniejsze promocje bukmacherskie na start uznawane są takie kampanie jak chociażby bonus od depozytu, zakład bez ryzyka czy też darmowy zakład. Wszystkie z tych propozycji są dostępne w ofercie bukmachera Superbet, który zdaniem graczy ma jedną z najlepszych ofert na start.

Bukmacher Superbet wyróżnia się tym na tle konkurencji, że w przeciwieństwie do innych nie oferuje pojedynczego zakładu bez ryzyka aż tydzień gry z potencjalnym zabezpieczeniem stawki.

Podstawa w zakładach bukmacherskich

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich lub dopiero masz takie myśli, to musisz wiedzieć, że obstawianie zakładów bukmacherskich nie może być twoim sposobem na życie. Pamiętaj, aby podchodzić do tego z chłodną głową i analizować poszczególne wydarzenia. W zakładach bukmacherskich nie ma pewniaków, a płacenie za typy nie gwarantuje ci końcowego sukcesu.

Podstawą w zakładach bukmacherskich są oczywiście kursy, które są dostępne na poszczególne wydarzenia. Pamiętaj, że im mniejszy przelicznik, tym jednocześnie mniejsza potencjalna wygrana, jednak większa prawdopodobieństwo trafienia. Analogicznie w drugą stronę, jeśli korzystasz z wyższych kursów, to twoje szanse na trafienie takiego kuponu są mniejsze, lecz potencjalna wygrana zdecydowanie wyższa.

Podstawowe zasady w zakładach bukmacherskich

  • Im mniejszy kurs jakiegoś zdarzenia, tym większe prawdopodobieństwo.
  • Im wyższy kurs jakiegoś zdarzenia, tym mniejsze prawdopodobieństwo.
  • Mniejszy kurs w zakładach bukmacherskich oznacza mniejszą potencjalną wygraną.
  • Większy kurs w zakładach bukmacherskich oznacza wyższą potencjalną wygraną.
  • Pamiętaj, że w zakładach bukmacherskich nie ma pewniaków.

Aby zwiększyć swoje szanse na trafienie kuponu polecamy, korzystać ze sprawdzenia statystyk, które są dostępne na naszej stronie, a także porównania formy z ostatnich meczów. Fachowa analiza może okazać się kluczem do sukcesu. Miłośnicy sportu w ostatnich latach coraz chętniej zaglądają na stronę bukmachera Superbet.

Co kobiety wiedzą o obstawianiu zakładów bukmacherskich?

Jak poprawnie obstawiać?

  • Korzystaj z usług legalnych bukmacherów
  • Analizuj mecze
  • Sprawdzaj statystyki
  • Porównaj opinie innych graczy
  • Sprawdź formę drużyn z ostatnich tygodni

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

jak-poprawnie-obstawiac

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X – @Mati_N95