Nie tylko panie chcą być piękne i pociągające. Panom również zależy na aparycji. Nie każdy jest Brucem Willisem, który nawet łysy potrafi poderwać piękną kobietę.

Radek Majdan wydaje się być szczególnie przewrażliwiony na punkcie swojej czupryny, która mimo, że na przemian regularnie się przerzedza i zagęszcza, niezmiennie jest długa.

Bradley Cooper też panicznie boi się zmiany fryzury, a że zaczął łysieć, wpadł w popłoch – co z jego tytułem ciacha? Aktor, który rok temu został okrzyknięty Najseksowniejszym Żyjącym Mężczyzną przez magazyn People, pochodzi z rodziny łysiejących mężczyzn i boi się, że łysina nie ominie też jego.

Ponieważ jednak zmiana uczesania mogłaby by być zabójcza dla jego kariery, nakazał swojej fryzjerce… podpisać umowę o zachowaniu poufności. Nic na temat jego włosów (a raczej ich utraty) nie może przedostać się do mediów. Można wnioskować, że Cooper ma już za sobą kilka przeszczepów. Ploytki głoszą, że z obawy przed wyłysieniem aktor myje też włosy zaledwie raz na trzy dni i używa drogich szamponów i odżywek wzmacniających.
A może łysy też byłby sexy?

&nbsp

Co mają wspólnego Bradley Cooper i Radek Majdan?

Co mają wspólnego Bradley Cooper i Radek Majdan?