Niemożliwe? A jednak! Zobacz koniecznie, co łączy znanego projektanta i gwiazdę muzyki elektronicznej!

Zarówno w modzie jak i w muzyce liczy się talent, pasja i kreatywność. Teraz te dwie dziedziny stały się jeszcze sobie bliższe. Wszystko za sprawą projektu „For those Who Do. Zrób to z Lenovo!”. Marka Lenovo, kojarzona do tej pory głównie z wysokiej jakości sprzętem komputerowym, pokazuje, jak łączyć sztukę z wysoką technologią. Akcję Lenovo wsparli m.in. znana wokalistka i dziennikarka radiowa Novika oraz ulubiony projektant polskich gwiazd, Łukasz Jemioł. Wraz z Lenovo będą oni szukać młodych talentów i pomogą im spełnić ich zawodowe marzenia.

Akcji towarzyszą konkursy, w których nagrodami są ekskluzywne warsztaty z ekspertami. Pierwszy z nich, z Noviką potrwa do 1 sierpnia. Więcej szczegółów można znaleźć na: http://zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs-z-novika/.

Gratka dla fanek mody i początkujących projektantów będzie spotkanie z Łukaszem Jemiołem, który chętnie odpowie na wszystkie ich pytania. Miłośnicy muzyki będą zaś mogli osobiście poznać Novikę i porozmawiać z artystką (nie tylko) na temat pracy w biznesie muzycznym. Ostatnie zdanie: Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.zrobtozlenovo.pl oraz na kanale Youtube Lenovo Polska: http://www.youtube.com/user/LenovoPolska.

Co połączyło Łukasza Jemioła i Novikę?

Co połączyło Łukasza Jemioła i Novikę?

Co połączyło Łukasza Jemioła i Novikę?

Co połączyło Łukasza Jemioła i Novikę?