Co robiła Jessica Simpson, by w dniu ślubu wyglądać OBŁĘDNIE
W ubiegły weekend Jessica Simpson powiedziała “tak” swemu ukochanemu, ojcu ich dwójki dzieci, Erikowi Johnsonowi.
Do uroczystości przygotowywała się bardzo długo. Po urodzeniu drugiego dziecka wszystkie siły skupiła na walce o świetną figurę. Ćwiczyła, pilnowała diety. Opłaciło się – celebrytka bardzo wyszczuplała i wyrzeźbiła ciało.
Na około trzy tygodnie przed ślubem Simpson przeszła na dietę wegańską. Na tej samej, 22-dniowej diecie byli kiedyś Beyonce z Jayem Z.
Jeśli zaś chodzi o zabiegi upiększające, celebrytka zdecydowała się na dermabrasię.
Czy coś jeszcze? Z pewnością. PR celebrytki milczy jednak na temat ewentualnych zabiegów poprawiających wygląd.
Oficjalnie: Jessica jest piękna, bo ma dobre geny. No i jest zakochana:)






Moim zdaniem zbrzydła i nie mowię tu o wysportowanym ciele – lata jej nie złoża – jest coraz brzydsza!!!
dermabrASIĘ?! Muahaha, co za kretyn/ka to pisała? 😀
[b]gość, 09-07-14, 01:08 napisał(a):[/b]Nie moge spac…. Za kilka z dni opuszczę moja rodzine i przyjaciółProszę, idź do psychologa,do specjalisty, wszystko się jakoś ułoży, bezsenność, inne problemy..
Śliczna dziewczyna:)
[b]gość, 09-07-14, 16:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 09-07-14, 10:45 napisał(a):[/b]ta walka o każdy stracony kg jakby byl celelm jej życia jest po prostu żałosnapewnie jesteś leniwym spaślakiem, ale uwaga – nie schudniesz od wylewania jadu na Jess[/quote]hehe trafny komentarz:) Oczywiście grubas zaraz się oburzy i przeinaczy 🙂
dermabrazje? po tym zabiegu na pewno skóra nie wygoiła by się w 3 tygodnie…… chyba mikrodermabrazję!!!!!!!!!!
[b]gość, 09-07-14, 10:45 napisał(a):[/b]ta walka o każdy stracony kg jakby byl celelm jej życia jest po prostu żałosnapewnie jesteś leniwym spaślakiem, ale uwaga – nie schudniesz od wylewania jadu na Jess
No tak jak każda rownież polska celebrytka: naturalna, piękna, dobre geny
A po co jej zabiegi? Przeciez jest młoda.
[b]gość, 09-07-14, 01:23 napisał(a):[/b]dermabrasia, powiadacie? no wlasnie dermanrasia 🙂 to chyba pisal jakiś facet 😉
ta walka o każdy stracony kg jakby byl celelm jej życia jest po prostu żałosna
dermabrasia, powiadacie?
Jest ok , ladna , fajnie ze dba o siebie, ja jestem weganka od 10 lat , tez schudlam bez wysilku
Dobrze, ze wziela sie za siebie. Po ciazach wygladala naprawde nieciekawie.
Nie moge spac…. Za kilka z dni opuszczę moja rodzine i przyjaciół