Dubaj stał się sławny za sprawą tzw. „afery dubajskiej” w 2015 roku. Wtedy wyszło na jaw, że wiele polskich celebrytek i modelek wyjeżdża tam zarobić jako prostytutki i panie do towarzystwa. W ubiegłym roku ukazała się książka Piotra Krysiaka Dziewczyny z Dubaju, w której możemy przeczytać o kulisach afery.

Lewandowscy z Klarą już w Dubaju (Instagram)

Mimo sporych kontrowersji polskie gwiazdy nie zrezygnowały z Dubaju, wręcz przeciwnie, jeszcze chętniej odwiedzają kurort. Wcześniej preferowały Wyspy Karaibskie, Grecje, Teneryfę, Majorkę, czy Bali.

W ubiegłym roku Zjednoczone Emiraty Arabskie odwiedziły Julia Wieniawa i Antek Królikowski, Karolina Szostak, Paulina Krupińska, Dorota Williams, Aleksandra i Michał Żebrowscy a także Łukasz Jemioł.

Majówkę w Dubaju spędzili Małgorzata Rozenek – Majdan z Radosławem, a zaraz po nich przyleciała Natalia Siwiec z koleżankami.

Julia kupiła w Dubaju torebkę DIOR z nowej kolekcji. Jej CENA zwala z nóg

Natomiast podczas ostatniego Sylwestra można było spotkać Marinę Łuczenko, Wojtka Szczęsnego, Anię i Roberta Lewandowskich oraz Dodę z Emilem Stępniem.

Obecnie w Dubaju wygrzewają się Izabela Janachowska z mężem. Para tydzień temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Nowe fotki z Dubaju wrzuciła też Anna Wendzikowska.

Lewandowski efektownie soli mięso w Dubaju

Dlaczego Dubaj jest popularny wśród gwiazd?

Dubaj jest znany przede wszystkim z epatowania bogactwem, drogich sklepów, które znajdziemy w największym centrum handlowym świata – Mall of the Emirates oraz z najwyższych budynków świat – Burj Khalifa. Poza tym szejkowie walczą, aby być najbogatszym miastem świata.

Co sądzicie o nowej modzie wśród polskich gwiazd?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Abu Dhabi 🕌

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)