Cooper Hefner (30 l.) broni swojego zmarłego ojca, Hugh Hefnera, przed zarzutami, że zachowywał się niewłaściwie podczas lat kierowania Playboyem. Cooper przyznał, że styl życia Hugha mógł nie przemawiać do mas, ale powiedział, że „sprośne” zarzuty dotyczące potentata wydawniczego są nieprawdziwe.

Niektórzy mogą nie pochwalić życia wybranego przez mojego tatę, ale mój ojciec nie był kłamcą […] Jakkolwiek niekonwencjonalny, był szczery w swoim podejściu i żył uczciwie. Był z natury hojny i bardzo troszczył się o ludzi. Te lubieżne historie to studium przypadku, w którym żal przeradza się w zemstę – napisał na Twitterze.

Grała w Harrym Potterze, zaręczyła się z synem Hugh Hefnera

Cooper Hefner broni ojca 

Cooper pełnił funkcję dyrektora kreatywnego w Playboy Enterprises w 2016 roku, a później jako szef globalnych partnerstw w 2019 roku. Chociaż nie wymienił żadnego programu ani żadnego uczestnika, wypowiedzi Coopera pojawiły się po tym, jak serial dokumentalny A&E „Secrets of Playboy” opublikował zwiastun już kontrowersyjnego dokumentu.

Kontrowersje Playboy’a

Jego wypowiedź była odpowiedzią na plotki, które pojawiły się w sieci, w tym wyznania Holly Madison, która czuła się „zamknięta” w środowisku „Playboy’a” – nazwała je „kultem”.

 Miałaś godzinę policyjną o 9:00, zachęcano cię, aby nie odwiedzać przyjaciół […] Tak naprawdę nie pozwolono ci wyjechać, chyba że były to rodzinne wakacje.

Nastoletni synowie Hugh Hefnera w swoim pierwszym wywiadzie

Z zapowiedzi dokumentu wynika ponadto, np. iż Hef zmusił aktorkę Lindę Lovelace do wykonania aktu seksualnego na owczarku niemieckim. Jednak to nie wszystko. Kontrowersje wokół Hugh Hefnera trwają…

Syn Hugh Hefnera, Cooper Hefner, wziął ŚLUB z gwiazdą Harry’ego Pottera!

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum