LaTanya jest córką Dr. Dre i Lisy Johnson, z którą rozstał się, gdy LaTanya miała 5 lat. LaTanya twierdzi, że nie widziała swojego ojca, znanego producenta muzycznego, który urodził się  jako Andre Young, od 18 lat. Komunikuje się z nim tylko za pośrednictwem jego managementu.

Dr Dre ma TĘTNIAKA. Ze szpitala zwrócił się do fanów

Najstarsza córka Dr. Dre mówi, że jest bezdomna i mieszka w swoim samochodzie, pomimo wielokrotnych próśb o pomoc. LaTanya Young, która pracuje dla DoorDash i Uber Eats jako kierowca i dostawca, powiedziała w najnowszym wywiadzie, że od 1,5 roku nie otrzymała złamanego grosza od założyciela kultowej marki Beats.

„Moje dzieci mieszkają u przyjaciół — nie mieszkają w samochodzie, to tylko ja. Wykonuję dorywcze prace, żeby jakoś przeżyć. Zarabiałam 15 dolarów za godzinę jako monter w magazynie. Staram się trzymać głowę nad powierzchnią wody jak tylko mogę. Moje długi rosną, powiedziała LaTanya Young, samotna matka 4 dzieci, w rozmowie z dziennikiem Daily Mail.

Dr Dre zostawił kelnerce fortunę!

LaTanya wyznała w rozmowie, że Dr. Dre pomagał jej w przeszłości, jednak przestał wspierać ją finansowo w styczniu 2020 roku. 

„Jego prawnik powiedział, że mój tata nie chce mi juz pomagać, ponieważ mówiłam o nim w prasie. Teraz po prostu próbuję się z nim porozumieć i zobaczyć, czy zechce porozmawiać ze swoimi wnukami”, dodaje LaTanya Young.

Dr. Dre znalazł się na językach, gdy na światło dzienne wyszła informacja, że muzyk będzie płacił swojej świeżo upieczonej eks-żonie 300,000 dolarów miesięcznie…

Dr Dre fot. MEGA / The Mega Agency / Forum