Clara McGregor (28 l.) jest córką słynnego aktorka Ewana McGregora (52 l.) i wraz ze swoim słynnym ojcem pojawiła się w wieczorny talk show Jimmiego Kimmela. W programie młoda aktorka ujawniła, że posiadanie sławnego ojca może prowadzić do niezwykle zawstydzających chwil.

Żona Ewana McGregora o jego rozstaniu z KOCHANKĄ

Clara McGregor wyznała, że podczas zajęć z wychowania seksualnego w szkole średniej zmuszona była oglądać nagiego ojca w jednym z jego filmów. Jak do tego doszło?

Mój nauczyciel podszedł do mnie pod koniec semestru i powiedział: Słuchaj, jest film, który zwykle pokazuję na zajęciach. Jest to część programu nauczania, występuje w nim twój tata. Jest trochę nagości, więc chciałem dowiedzieć się co o tym myślisz, zanim obejrzymy do z klasą.

Clara McGregor i jej słynny NAGI ojciec

„The Pillow Book” to dramat erotyczny z 1996 roku przedstawia japońską modelkę z fetyszem pisania po ciele, która szuka kochanka i kaligrafa w jednym, podczas gdy Ewan gra jednego z kochanków, który pozwala jej pisać po swoim ciele.

Żona Ewana McGregora zszokowana rozwodem. Kim jest kochanka?

Powiedziałam, że wszystko w porządku. Tak naprawdę nie myślałam o tym zbyt wiele. I tak obejrzeliśmy film zatytułowany „The Pillow Book”, który jest genialnym filmem […] Ale oglądając ten film w wieku 17 lat z całą klasą w liceum było interesujące, dodała Clara McGregor.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: