Jest córką zdobywcy Oscara Warrena Beatty’ego (87 l.) i jego pięciokrotnie nominowanej do Oscara żony Annette Bening (65 l.). Mowa o Elli Beatty najmłodszej z czwórki ich dzieci. To najnowsze objawienie  branży?

Emma Stone reaguje na wpadkę Warrena Beatty

Ella Beatty (24 l.), członkini jednej z najsłynniejszych rodzin w Hollywood, zrobiła furorę, uczestnicząc w 49. gali wręczenia nagród Chaplina w Nowym Jorku. Młoda aktorka wyglądała uroczo w półprzezroczystej białej sukience z frędzlami, gdy pojawiła się na czerwonym dywanie obok największych gwiazd Hollywood.

Ella Beatty pozowała na czerwonym dywanie obok Sary Paulson, z którą pracowała razem nad sztuką „Appropriate”, w której Ella zastąpiła Elle Fanning podczas jej debiutu na Broadway’u.

ella beatty

Ella Beatty wchodzi do branży

Ella Beaty właśnie zadebiutowała jako w serialu Ryana Murphy’ego „Feud: Capote Vs. The Swans”, który można oglądać na platformie Disney+. Zagrała tam u boku Calisty Flockhart, Demi Moore i Molly Ringwald.

Warren Beatty kicha penisem

To pierwsza poważna praca aktorska Elli Beatty, która wcześniej występowała jedynie w filmie krótkometrażowym, ale jej nowa, głośna rola sugeruje, że będzie konkurować na scenie ze swoimi sławnymi rodzicami.

Warren Beatty i Annette Bening mają także synów Stephena (32 l.) i Benjamina (29 l.) oraz córkę Isabel (27 l.).