Żora Korolyov znany między innymi z programu „Taniec z gwiazdami” zmarł w wieku 34-lat.

Jak podają media, podobno zasłabł on w swoim domu. I choć był reanimowany, niestety nie udało się go uratować. Co było przyczyną zgonu? Nieoficjalnie mówi się, że zapalenie mięśnia sercowego.

Nie żyje Żora Korolyov!

Informację o śmierci Żory jako pierwsza podała jego narzeczona, Ewelina Bator. Tancerz był z nią związany przez ostatnich kilka lat. Zanim jednak narodził się ten związek, 34-latek był mężem Anny Kuznetsovej (2010-2017). Owocem tej miłości jest 11-letnia Sonia.

„Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka” – była żona Żory Korolyova żegna go we wzruszającym wpisie

Córka Żory Korolyova żegna tatę. Łzy cisną się do oczu od tych słów…

Wcześniej była żona Korolyova pożegnała go we wzruszającym wpisie na Instagramie. Teraz głos zabrała nastoletnia córka, która w wyciskających łzy słowach pożegnała swojego tatę.

Żora pomimo rozwodu z żoną nigdy nie stracił kontaktu z ukochaną córką, która była jego oczkiem w głowie.

Na jego Instagramowym profilu można było znaleźć wiele wspólnych zdjęć z latoroślą. Sonia towarzyszyła mu również często podczas treningów „Tańca z Gwiazdami”. Jak mówi o niej mama dziewczynki:

Uwielbia tańczyć, dwa razy w tygodniu chodzi na treningi. Towarzyszy nam na treningach do „Tańca z gwiazdami”, pokazywała gwiazdy i szpagat. Od niedawna chodzi na akrobatykę. Ma talent po rodzicach

Jakby wymiar tragedii, która spotkała rodzinę nie był wystarczający, okazuje się, że w dniu śmierci Żora miał świętować z córką jej 11-te urodziny. Zamiast życzeń i radosnych uścisków, w mediach społecznościowych pojawił się łamiący serce wpis dziewczynki:

Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę.