43-letni gwiazdor „Aquamana” raz jeszcze chwali się wyrzeźbionym ciałem. Tym razem rozebrał się w trakcie wywiadu w show „Jimmy Kimmel Live”, mając na sobie tylko tradycyjne hawajskie „malo”.

Właściwie już nawet nie lubię nosić ubrań […] Jestem w tym codziennie. Noszę go przez cały czas, wyznał aktor, wyjaśniając, że zaczął nosić strój podobny do bielizny podczas kręcenia swojego serialu Apple TV + „Chief of War”.

Między Jasonem Momoą i Amber Heard nie było chemii

Jason Momoa w pewnym momencie show wstał, podczas gdy publiczność w studiu wiwatowała. Zdjął ekscentryczny komplet piżamowy z fioletowej satyny i odwrócił się tyłem do tłumu, pokazując gołe pośladki.

Jason Momoa na co dzień chodzi w „malo”

Wszystko to Hawaje z lat 80. i 90. XVIII wieku. To właśnie noszę na co dzień. Przygotowywałem się do roli i lubię wchodzić w postać, którą gram, więc opalałem swój biały tyłek w malo, dodał Jason Momoa.

Jason Momoa pokazuje gołe pośladki podczas łowienia ryb na jachcie

Momoa po raz pierwszy zaszokował fanów w zeszłym miesiącu, gdy podczas wyprawy wędkarskiej z z kumplami po raz pierwszy zaprezentował światu swój już opalony tyłek w tradycyjnym, hawajskim malo.