Courtney Stodden pokazała ciążowy brzuszek
Courtney Stodden (21 l.) nie zawojowała Ameryki, choć ambicje miała olbrzymie. Wychodząc za mąż za starszego o 34 lata aktora spodziewała się sławy, pieniędzy i blichtru. Szybko okazało się, że jej pięć minut minęło i nie ma już zbyt wielu chętnych do ekscytowania się napompowanym biustem celebrytki ani jej kiczowatymi stylizacjami.
Zobacz: A kiedy Courtney Stodden zmyje tapetę… (Instagram)
Ostatnio Courtney próbuje swoich sił w szeregach organizacji broniącej praw zwierząt. Stodden pojawia się na imprezach organizowanych przez PETA, pozuje na ściankach i namawia do adopcji psów i kotów.
Jest jeszcze jeden powód, dla którego żona Douga Hutchisona wróciła na portale o gwiazdach. Miesiąc temu celebrytka oznajmiła, że jest w 4. tygodniu ciąży.
Wczoraj przyszła mama zjawiła się na imprezie PETA, którą wykorzystała do lansu. W krótkim topie z napisem Prince R.I.P. i czarnych spodniach Stodden stanęła na ściance.
Zobacz: Nie stawiła się w sądzie, bo… powiększała piersi!
Były zdjęcia z profilu i te “en face”. Wszystko po to, by pokazać rosnący brzuszek. Zobaczcie.



Court na Stodden na starszych zdjęciach




ciekawe tylko czy wie kto jest ojcem? pewnie wrobila Douga. miesiac temu mowi,ze jest w 4 tyg? cos za duzy ten brzuch jak na 2 mc.
jejku ale ona podobna do Marlyn Monroe
sama wygląda na 55
Współczuję jej ktoś poważnie ją skrzywdził w dzieciństwie.
Ona sprawia wrażenie “trochę” ułomnej.
Jezu a morda jak u 40 letniej baby…
Zaokraglilza sie i wyglada lepiej. Ale bez makijazu jest dopiero ladna.
Matko, wygląda jak zrobiona 50. Tak się oszpecić. Masakra
w naszym kraju nie mamy nic innego do roboty jak ocenianie powierzchowności innych … i wszystkie polskie piękności z forów internetowych wyglądają najlepiej…żal
[b]gość, 10-06-16, 19:52 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 10-06-16, 18:36 napisał(a):[/b]Zaszła w ciąże i odrazu zbrzydła a to peszekTo ona była ładna ?[/quote]Ladniejsza niz teraz…
miesiąc 5emu był 4 tydz teraz 8 i brzuch jak w conajmniej 15 tyg ..dziwne
Nie wie co ja czeka chyba…. Wspolczuje
Strasznie zdezelowana baba.
[b]gość, 10-06-16, 16:20 napisał(a):[/b]bardzo pozytywna osoba i kocha zwierzętaowszem!
[b]gość, 10-06-16, 18:36 napisał(a):[/b]Zaszła w ciąże i odrazu zbrzydła a to peszekTo ona była ładna ?
Podobna do Majstrak
Ma przebieg jak Disel w tdi
Miesiąc temu ogłosiła, ze jest w czwartym tygodniu ciąży, a to kurde ciekawe
paszkwil i kurwiszon w jednym….laska się niby kreuje na legendarną MM? hmmmm…dramat?
[b]gość, 10-06-16, 16:40 napisał(a):[/b]Ale pogubiona dziewczyna. Wspolczuje jej rodzicom….:(Żartujesz sobie? Jej matka sama ją wepchnęła w łapy tego starego dziada!
21 lat a wyglada na zle zoperowana 50siatke
wyglada jak 4 lub 5 miesiac…, a nie koncowka drugiego
Rany, wygląda jak te wszystkie przerobione na maxa paszczury po 60 z USA…
Co ona ma za torebke z jakiej firmy ktos wie 😊
Taaa kopcie leżącego – Polacy rodacy, skopać du..e i sie z tego cieszyć
Zaszła w ciąże i odrazu zbrzydła a to peszek
Biedne dziecko w lonie matki.
Merylin monro,cha,cha..,…
Okropna! Karykatura wręcz…
Wyglada jak karykatura, ale uwazam ze jej nowy nos jest nawet niezle zrobiony. Wczesniej miala taki dlugi brzydki
Jedyne co ma to to figura ehh u mnie połączenie niedoczynności tarczycy z bulimią i depresją sprawia że jej tego zazdroszczę
OBLEŚNA :/
Ale pogubiona dziewczyna. Wspolczuje jej rodzicom….:(
Ale facjata….
[b]gość, 10-06-16, 16:26 napisał(a):[/b]Obleśna z toną tapety co dopiero bez… czemu piszecie o tym czymś?Paradoksalnie… lepiej jednak bez. Pokazała się kiedyś bez tapety, to jest nawet ładna dziewczyna, ale strasznie się krzywdzi tym wizerunkiem 🙁
Nie, to nie możliwe ze ma 22 lata
[b]gość, 10-06-16, 16:11 napisał(a):[/b]Wygląda jak stara babaMi przypomina Pamelę Anderson za czasów Słonecznego Patrolu
Obleśna z toną tapety co dopiero bez… czemu piszecie o tym czymś?
Wygląda jak stara baba
Boje sie o to dziecko. te kilogramy botoksu i farby napewno odcisna sie na tym malenstwie a do tego jeszcze niezdrowi psychicznie rodzice.
niczym Marilyn Monroe
bardzo pozytywna osoba i kocha zwierzęta
Ta dziewczyna jest 2 lata młodsza ode mnie a wygląda na 20 lat starszą O.o Po co kobiety to sobie robią (operacje, nie ciążę)?
Ona nawet bez dziecka wyglada jak 45 letni milf