Ponad 300 zaproszonych przedstawicieli mediów i influencerów z całego świata zebrało się w Londynie, aby uczestniczyć w premierze nowej kolekcji SKIN. Miejsce premiery – The Store, pozwoliło zorganizować wyjątkowe spotkanie wokół głównego założenie kolekcji – koncepcji ruchu. Lekkość, łatwość użytkowania i minimalistyczne wzornictwo, które towarzyszyły kreatywnemu procesowi tworzenia zegarków SKIN, były także motywem spektaklu „Swatch presents #YOURMOVE”, który poprzedził prezentację jedenastu nowych modeli zegarków.

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin

Przez ponad dwa miesiące zespół utalentowanych kompozytorów, choreografów i tancerzy pracował nad wyrażeniem SKIN i #YOURMOVE za pomocą tańca, aby ruch człowieka idealnie współgrał z wirtualnymi projekcjami. Inspirując się kolekcją – połączeniem klasyki z miejskim stylem – artyści stworzyli niezwykłe widowisko: klasyczni tancerze wystąpili jako PRZESTRZEŃ, natomiast tancerze uliczni odegrali CZAS w fikcyjnej walce emocji, która zawładnęła wyobraźnią widowni. Premiera kolekcji SKIN była punktem kulminacyjnym tego niezwykłego wydarzenia – zaproszeni goście jako pierwsi mogli obejrzeć nowe produkty.

Carlo Giordanetti, dyrektor kreatywny, który wraz z wicedyrektorem marki i dyrektorem ds. operacyjnych, Gonzalo De Cevallosem, był gospodarzem wydarzenia, doskonale podsumował to zapierające dech w piersiach wydarzenie:

– Z dumą przedstawiamy nową kolekcję SKIN – bardzo silnego członka naszej rodziny Swatch, a także hasło #YOURMOVE, które mamy nadzieję, stanie się częścią codziennego języka. W tej kolekcji chcemy podkreślić trzy elementy: lekkość, wolność i chęć wyrażenia własnego ja, które są częścią duszy Swatch.

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin

SKIN zwiastuje nadejście nowej ery dla najcieńszych modeli Swatch.

Nowa kolekcja Swatch – SKIN – narodziła się z chęci odkrycia piękna ruchu i oczekiwania na zmianę.

W jej skład wchodzi jedenaście minimalistycznych modeli, dostępnych dla mężczyzn i kobiet w dwóch rozmiarach kopert. Nowy styl to połączenie prostej, uniwersalnej elegancji z innowacyjną kopertą, na której wzdłuż łączenia przebiega wyjątkowa, dwukolorowa fala.

Każdy model, począwszy od SKINSKIN – subtelnego, prawie niewidocznego zegarka, po SKINNOIR i jego przyciągającą uwagę czarno-białą kolorystykę, cechuje się wyrazistym motywem fali, koronką w kształcie oszlifowanego klejnotu i elegancką tarczą. Różnorodna kolekcja jest dostępna w dwóch rozmiarach – Regular i Big – lecz jej wspólnym elementem jest niezwykła lekkość, dzięki której zegarki dają poczucie wolności i inspirują do ruchu.

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin

#YOURMOVErnrnRuch stanowi istotę każdego elementu SKIN, lecz co tak naprawdę oznacza..? #YOURMOVE, czerpiąc inspirację z marzeń, pomysłów i możliwości, przedstawia historię transformacji. Jest opowieścią o wolności i przełomowych momentach w życiu, kiedy człowiek pozwala sobie na kontakt z własnymi emocjami, dokonuje zmian i rzuca się w wir tańca z nieznanym. SKIN to wyrażanie własnego „ja” – siła pewności siebie i umiejętność życia według własnych zasad. Swatch SKIN uosabia właśnie takie historie.

Zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii poniżej.

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin
Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin

Czas na #YOURMOVE ze Swatch Skin