Krótko po rozwodzie z Kim Kardashian, Kanye West wziął ślub z 29-letnią Biancą Censori, a jego nowy związek natychmiast zyskał medialny rozgłos, głównie za sprawą kontrowersyjnych, półnagich stylizacji jego nowej ukochanej, które raper rzekomo sam jej wybiera. Internauci i rodzina Bianci od dłuższego czasu niepokoi się związkiem córki, która według wielu głosów płynących z sieci jest przez Westa zmanipulowana i całkowicie mu uległa, a na prezentowanych przez paparazzi zdjęciach niemal zawsze ma zlękniony lub smutny wyraz twarzy i nie wygląda, jakby czuła się komfortowo w „swoich” stylizacjach.

Mimo to Bianca wciąż zgadza się na kolejne, poniżające outfity, a paparazzi co rusz robią jej zdjęcia w ultra krótkich spódniczkach mini, stringach, samych rajstopach czy obcisłych kombinezonach.

Ojciec Bianci Censori ZRÓWNA Kanye Westa z ziemią? Szykuje RODZINNE SPOTKANIE!

„Ubrana” Bianca Censori spędza święta z Kanye i czwórką jego dzieci

Teraz Bianca Censori i jej mąż Kanye West zostali zauważeni podczas rodzinnej wycieczki wielkanocnej z czwórką dzieci rapera, których doczekał z Kim Kardashian: 10-letnim Northem, 8-letnim Saintem, 5-letnią Chicago i 4-letnim Psalmem.

Cała szóstka zjadła obiad w popularnej restauracji w Malibu, a później wybrała się do kina. Bianca wyjątkowo więcej zakryła niż odkryła i zdecydowała się na srebrny, obcisły kombinezon.

 Juliano / X17 / Forum

Backgrid USA / Forum

Roll-jul / X17 / Forum

Można więc przypuszczać, że Censori posłuchała prośby Kim Kardashian, by zachować chociaż resztki zdrowego rozsądku i nie paradować w negliżu przy jej dzieciach.

Kim poinstruowała Kanye, aby nigdy nie pozwalał Biance ubierać się w ten sposób przy swoich dzieciach – zdradził jakiś czas temu informator Daily Mail.

Kim zainterweniowała w sprawie strojów Bianci po tym, gdy jej córka North narysowała swoją macochę nago, przerysowując okładkę do albumu „Vultures 1” Westa.

Bianca Censori paraduje w bieliźnie po ulicy. Gołe pośladki, przepaska na biodrach…

pasekkozak

Bianca Censori

ROL / X17 / Forum

Bianca Censori

Bianca Censori

Bianca Censori

Backgrid UK / Forum

Kanye West, Bianca Censori

Kanye West, Bianca Censori