Przez dziesięciolecia dyskusja na temat istnienia UFO była przedmiotem debat w światowej popkulturze i środowiskach naukowych. Teraz, gdy żyjemy w erze, gdy amerykańska Marynarka Wojenna, potwierdziła, że ​​3 szeroko udostępniane filmy (The New York Times, jako pierwszy pokazał je światu), nagrane przez pilotów myśliwców w 2004 i 2015 roku były rzeczywiście prawdziwe, określenie UFO – unidentified flying object, czyli niezidentyfikowany obiekt latający zyskał nowego wydźwięku.

Camila Cabello opowiada o swoim bliskim spotkaniu z UFO

Gdy rozeszła się wiadomość o oświadczeniu Marynarki Wojennej Stanów Zjedonoczonych, wiele osób zwróciło uwagę na akademię „To The Stars Academy of Arts & Science”, a dokładniej jednego z jej założycieli: Toma DeLonge, który jest gitarzystą i wokalistą zespołu Blink-182. Tak, to ten punk rockowy koleś, który przyjaźni się z Travisem Barkerem, od lata poluje na kosmitów i chce udowodnić raz na zawsze, że „NIE JESTEŚMY SAMI”.

Cóż, odkąd byłem w podstawówce, byłem naprawdę niespokojnym, zbuntowanym dzieciakiem. Ciągle pakowałem się w kłopoty. Moi rodzice pracowali cały dzień, a ja byłem skateboardzistą i mocno interesowałem się muzyką punk rockową, która jest z natury buntownicza […] Pamiętam, że pewnego lata byłem znudzony i powiedziałem: „Wow, w tym wszystkim musi być coś więcej”. Nie możliwe, że we wszystkich galaktykach jesteśmy tylko my, wyznał Tom DeLonge w rozmowie z The New York Times.

Tome DeLonge z Blink-182 poluje na kosmitów

Tome DeLonge jest współzałożycielem Akademii, która powstała w 2014 roku, która współpracuje z naukowcami, a także rządem USA. Przeprowadza badania, a także zajmuje się wydawaniem publikacji naukowych, ale również… tematycznych komiksów. Bada zgłoszenia o UFO z całego świata, a także o uprowadzeniach.

Robbie Williams widział UFO i to 3 razy!

Pewnego wieczoru na pustyni widziałem naprawdę niesamowite rzeczy, przeskakujące przez gwiazdy, od horyzontu do horyzontu, zygzakowate. To naprawdę zaskoczyło mnie, ponieważ żadne satelity nie poruszają się w ten sposób. Ale nie mogę ci powiedzieć, co to było, wyznał w rozmowie z The New York Times w 2019 roku.

Tom DeLonge pracuje intensywnie, by rząd amerykański udostępnił opinii publicznej nieskończoną ilość dokumentów w postaci zapisków świadków, zdjęć, wideo, a także dowodów rzeczowych, które potwierdzają wielokrotne odwiedziny „kosmitów” na naszej planecie.