Czubaszek o Grycankach: Nie lubię patrzeć na rzeczy brzydkie

maria-czubaszek-51-R1 maria-czubaszek-51-R1

“Wie Pan i nawet wczoraj pokazywałam Arturowi Adrusowi w jednym z tabloidów było zdjęcie najmłodszej Grycanki Weroniki z jakimś panem takim i tam było: oczywiście tabloid ostrzega Weronika on ma żonę i dzieci. Może ma żonę i dzieci, ale chyba oczu nie ma – przepraszam – wpatrując się w tę twarz oblaną tłuszczem gdzie oczki są… nie, po prostu coś okropnego.”

***

Maria Czubaszek sama piękna nie jest, ale i innym niepięknym jej zdaniem nie szczędzi słów krytyki.

Grycanki słynne w Warszawie – zaczyna o słynnym trio Czubaszek w wywiadzie dla Łukasza Jakóbiaka. – No ja powiedziałam Grycanki są wielkie co widać. Wie Pan i nawet wczoraj pokazywałam Arturowi Adrusowi w jednym z tabloidów było zdjęcie najmłodszej Grycanki Weroniki z jakimś panem takim i tam było: oczywiście tabloid ostrzega Weronika on ma żonę i dzieci. Może ma żonę i dzieci, ale chyba oczu nie ma – przepraszam – wpatrując się w tę twarz oblaną tłuszczem gdzie oczki są… nie, po prostu coś okropnego. Ja w ogóle nie rozumiem tego jak można mówić, że one są zachwycające, że piękne, że grube to jest piękne. Ja nie mówię, że każda kobieta powinna wyglądać jak wieszak, ale przepraszam. No, znowu to zakłamanie, bo są to bogate panie. Każdy z projektantów, chce zostać projektantem, chociaż mama, która jest najlepsza z resztą z tych trzech pań, najgorsza jest ta najmłodsza, Weronika. Wie pan, nie to, że omijać tylko po prostu ponieważ ja nie jestem zakłamana to gdybym się czasem zetknęła z taką Panią coś by trzeba było porozmawiać to ja bym niestety omijała bo ja nie lubię patrzeć na rzeczy brzydkie – powiedziała w internetowym talk-show 20m2 Łukasza Maria. 

– A co jeśli ich nadwaga jest wynikiem choroby? – pyta Jakóbiak.

– To niech się leczą! Jak ktoś jest chory, niech się leczy.

Raczej nie wezmą sobie tych rad do serca, ale chętnie posłuchamy odpowiedzi.

Czytaj więcej: Pięć czynników z powodu których nie można schudnąć

&nbsp
Czubaszek o Grycankach: Ja nie lubię patrzeć na rzeczy brzyd
 
132 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

To niech czubaszek wyzuci lustro z domu .:-P

niestety ma rację, już wolę starą Czubaszek od Grycanekstarzenie się jest czymś naturalnym i nieuniknionym, a wygląd walenia to paranormalne zjawisko

no i czego sie spodziewac ten papa grycan to jest knurek i weronika jest do niego podobna , a OD PANI CZUBASZEK 5 W BOK to jest madea kobieta i wie co mowi

gość, 13-11-12, 07:58 napisał(a):Akurat ją też ludzie omijali ze względu na brzydotę i wygląd alkoholiczki, a teraz ze względu na obrzydliwy charakter.Otóż, babina przeżyć nie może, że Marta Grycan wygląda przy niej zjawiskowo. Wyzmarszczany, stary harpun vs. Pulchna, ale jakże piękna kobieta!

gość, 13-11-12, 12:13 napisał(a):gość, 12-11-12, 21:11 napisał(a):czubaszenek to stara pudernica NIECH NIE PATRZY W LUSTRO TO NIE BEDZIE OGLĄDAŁA BRZYDKICH OBRAZÓWPo pierwsze to Czubaszek, a nie czubaszenek.A po drugie, jak nie rozumiesz przesłania to nie komentuj.Te kobiety są paskudnie otyłe ( może oprócz mamuśki ) i budzą odrazę. A że ktoś płaci niezłą kasę to jest na chwilę o nich głośno i niestety net i gazety zaśmiecają paskudne foty z ich facjatami i mega gabarytami. Fe.We mnie odrze budzi takie szambo intelektualne jak ty, + śmierdząca jak popielniczka, stara Czubaszek, która nałogie doprowadziła się do opłakanego stanu…

gość, 12-11-12, 21:11 napisał(a):czubaszenek to stara pudernica NIECH NIE PATRZY W LUSTRO TO NIE BEDZIE OGLĄDAŁA BRZYDKICH OBRAZÓWPo pierwsze to Czubaszek, a nie czubaszenek.A po drugie, jak nie rozumiesz przesłania to nie komentuj.Te kobiety są paskudnie otyłe ( może oprócz mamuśki ) i budzą odrazę. A że ktoś płaci niezłą kasę to jest na chwilę o nich głośno i niestety net i gazety zaśmiecają paskudne foty z ich facjatami i mega gabarytami. Fe.

hahaha taka prawda

Stara ku***a jedna noga nad grobem brzydka jak noc bez gwiezdna a pie***y na kogoś . Nie przepadam za Grycankami ale nie lubię takiego czegoś !!!

Marta jest piekna i sexy a te dwa wieprze to masakra

Interpunkcja leży i kwiczy.

gość, 13-11-12, 08:30 napisał(a):gość, 12-11-12, 23:45 napisał(a):Haha dojebala im. Sama nie jest urodziwa ale przynajmniej ma babka cieta gadke i jest inteligentnaracja!!!ciętą gadkę?? Owszem niczym małointeligęntna przekupka z bazaru którą telewizja na siłę wepchnęła na wizję

to pewnie sama lustra w domu nie ma :>

Przyganiał kocioł garnkowi- spójrz na swoje paskudne pazury pewnie zżółknięte od papierochów

gość, 12-11-12, 23:45 napisał(a):Haha dojebala im. Sama nie jest urodziwa ale przynajmniej ma babka cieta gadke i jest inteligentnaracja!!!

Jak matka może doprowadzić swoje dzieci do tak chorobliwej otyłości ??! Żenada….

Akurat ją też ludzie omijali ze względu na brzydotę i wygląd alkoholiczki, a teraz ze względu na obrzydliwy charakter.

Czubaszek z pisarki i intelektualistki zeszła do poziomu magla.WSTYD, że stara baba o zapędach inteligenckich okazała się nikim. Dobrze, że nie ma dzieci, bo nikomu nie przekaże tego wstydu

Nie wiem jak wyglądała Czubaszek za młodu, nie wnikam. Faktem jest, że to wesołe stadko a la wieprzowinka jest słynne tylko i wyłącznie dzięki pieniądzom teścia i dziadka. Czubaszek ma rację, stadko jest promowane tylko i ze względu na pozycję wyrobioną przez kogoś innego, te osoby niczym sobą nie reprezentują. Bo jedna tańczy a druga potrafi przejść się po wybiegu? Ile polskich dziewcząt potrafi to samo? A tak, one nie mają bogatego krewnego, który chcąc nie chcąc ten lans sponsoruje.

Corki jak świnki Bo do tatusia podobne

gość, 12-11-12, 23:17 napisał(a):gość, 12-11-12, 19:25 napisał(a):gość, 12-11-12, 19:23 napisał(a):Czubaszek to juz powinna byc ostatnia do krytykowania czyjejs urody. Zawsze nbyla paskudna, ateraz jeszcze bardziej na starosc, i to nie tylko z geby ale i charakteruBezczelne stare pomarszczone pruchno, ktore sa posciegnelo powieki. to jakby w polonezie wylozyc skorzoane fotele i dodac drewniana deske rozdzielczaAkurat Czubaszek za mlodu byla ladna. Grycanki sa mlode ale ladne niestety nie.Czubaszek NIGDY nie była ładna, zawsze (w zalezności od przedziału wiekowego) miała wygląd transwestyty alkoholika, paradoksalnie to teraz na starość wygląda lepiej niż w młodości, chociaż mając lat 73 wygląda na dobre 83, mogła by wypastastować buciki innym polskim siedemdziesiątkom.

gość, 12-11-12, 17:12 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:22 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:12 napisał(a):Grycanki promują otyłość taka jest prawda, one nie mają nawet nadwagi, a ta najmłodsza dziewczynka też ma już nadprogramowe kilogramy, oby chociaż ona wyrosła z tego i dla własnego dobra miała wagę w porządku. Bądźmy szczerzy nadmiar tłuszczu w organiźmie prowadzi do innych chorób. Czubaszek ma rację, jeśli otyłość jest wynikiem choroby to trzeba się leczyć. Znam osobę, która miała nadwagę przez hormony, długo zwlekała, a jak poszła do lekarza i wszystko się unormowało, nawet z wagą się poprawiła.A Czubaszek promuje palenie, nałóg tytotniowy jest gorszy od otyłości. Jak ktoś jest uzależniony to niech się idzie leczyć, a nie truje siebie i przy okazji innych. Jestem zdania, że wszelkie choroby do, których prowadzi nałogowe palenie ludzie powinni leczyć prywatnie z własnej kieszeni, bo czemu my mamy płacić za cudzą głupote ? Czubaszek pwinna już dawno stanąć przed sądem, za promowanie uzależnienia, które niszczy ludziom życie. w przeciwieństwie do Grycanek, które zaznaczają często jak to lubią jeść i że ich życie głównie kręci się w ogół jedzenia, Czubaszek nie gada jak to kocha zaciągać się dymkiem i jakie podniecenie sprawia jej otwieranie nowej paczkiNie abieraj dziecko głosu jak nie masz bladego pojęcia, Czubaszek wiele razy opowiadała, że będzie palić bo lubi palić. Kilkakrotnie bodajże zapaliła nawet papierosa na wizji, co powinno być z miejsca karalne, z 50% jej zdjęć w sieci, to zdjęcie z fajką w ręku, to jawne propagowanie nałogu, które powinno być karalne.

jedna mądra

obrzydlistwo !!!!! ja poszlabym do lekarza na 100% !!!!

No, niestety, ta jedna jest tak zalana tluszczem, ze jej serce, czy watroba ledwo funkcjonuja.To nie jest jakas kraglosc,czy nadwaga, ale chorobliwa otylosc i tego nie powinno sie promowac. I tak juz dzieci teraz sa grubsze,niz dzieci 10 lat temu.

Haha dojebala im. Sama nie jest urodziwa ale przynajmniej ma babka cieta gadke i jest inteligentna

Coz…Nie powinna krytykowac ich. One moga schudnac(teoretycznie),ale ona nie bedzie juz nigdy ani mlodsza,ani ladniejsza.Wiecej-taka z niej estetka,wiec z taka watpliwa uroda nie powinna czesto na siebie spogladac w lustrze.

Ja tam wgl nie rozrozniam ktora to ktora, sa tak podobne pod wzgledem masy i wygladu, ze ja nie mam pojecia ktora to matka, a ktore corki. A czubaszek ma racje.

gość, 12-11-12, 19:25 napisał(a):gość, 12-11-12, 19:23 napisał(a):Czubaszek to juz powinna byc ostatnia do krytykowania czyjejs urody. Zawsze nbyla paskudna, ateraz jeszcze bardziej na starosc, i to nie tylko z geby ale i charakteruBezczelne stare pomarszczone pruchno, ktore sa posciegnelo powieki. to jakby w polonezie wylozyc skorzoane fotele i dodac drewniana deske rozdzielczaAkurat Czubaszek za mlodu byla ladna. Grycanki sa mlode ale ladne niestety nie.

wstrętna baba, jak nie patrzy na brzydkie rzeczy to nie patrzy w lustro

Nie piszcie tak długich komentarzy, nikomu nie chce się ich czytać.

czubaszenek to stara pudernica NIECH NIE PATRZY W LUSTRO TO NIE BEDZIE OGLĄDAŁA BRZYDKICH OBRAZÓW

nie lubi sie patrzec na “rzeczy” brzydkie to niech sie w lustro nie patrzy! znalazlo sie sumienie narodu…

To nie patrz w lustro!!

gość, 12-11-12, 19:36 napisał(a):NIECH MEDIA – PRZESTANA PROMOWAC TA TANDETE – 3 OKROPNE ISTOTY – ZALOZE SIE ZE 6 PORCJI TO LEKKO WCIAGNA – Z RESZTA PRZY TAK ROZEPCHANYM ZOLADKU TO NIC DZIWNEGO – JELITA OBLANE TLUSZCZEM – A TOALETA PEKA W SZWACH – bleee…kurde. trzeba bylo oszczedzic tych szczegolow

NIECH MEDIA – PRZESTANA PROMOWAC TA TANDETE – 3 OKROPNE ISTOTY – ZALOZE SIE ZE 6 PORCJI TO LEKKO WCIAGNA – Z RESZTA PRZY TAK ROZEPCHANYM ZOLADKU TO NIC DZIWNEGO – JELITA OBLANE TLUSZCZEM – A TOALETA PEKA W SZWACH – bleee…

Nie chodzi o ich urode czy jej brak ale o bezczelnosc lansu ktory nie oferyje nic pozytywnego tylko tzw. skandalik i kontrowersje ……… Taka wspolcznsa wersja baby z broda w cyrku ..W mediach sa ludzie ktorzy nie grzesza uroda ale rekompensuja widzom/sluchaczom w innych dziedzinach .. np. inteligencja i elokwencja – czego Grycanki nie maja, ani nie oferuja. Robienie kariery bo sa grube to tak jakby Czubaszek robila kariere bo jest stara. Akurat kazdy kto sluchal kiedys radia zna Czubaszek … i wie ze to co teraz robi to taki dodatek do emeryturki – na ktora sobie zasluzyla latami ciezkiej acz przyjemnej dla sluchacza -pracy.Tak smao jak Kora niezbyt lubiana odkad wystepuje regularnie w tv – ona nie robi teraz kariery ona ja dawno zrobila i odcina kupony na starosc ….Nie wiem co ma na celu pokazywanie Grycanek – ktore nie sa atrakcyjne ani nie sa madre ani nie sa zdolne w zadnej dziedzinie wg zadnych normalnych norm. Moze mamusia Grycan umie gotowac … ale sadzac po gabarytach corek za zdrowo to ona nie gotuje. W gotowaniu nie chodzi o to zeby utuczyc ratolosl do rozmiarow slonia.

One we trzy wygladaja grotesko – gruba, grubsza, najgrubsza.i te groteskowe zwiewne kreacje, ktore musialy pochlonac wiele metrow materialu aby otoczyc ten orgrom ciala.

gość, 12-11-12, 19:23 napisał(a):Czubaszek to juz powinna byc ostatnia do krytykowania czyjejs urody. Zawsze nbyla paskudna, ateraz jeszcze bardziej na starosc, i to nie tylko z geby ale i charakteruBezczelne stare pomarszczone pruchno, ktore sa posciegnelo powieki. to jakby w polonezie wylozyc skorzoane fotele i dodac drewniana deske rozdzielcza

gość, 12-11-12, 16:43 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:31 napisał(a):Marta Grycan robi karierę i pociągnęła za sobą córki, które ta kariera zniszczy. Wyobraźcie sobie co muszą przeżywać jej córki. Ja do córek nic nie mam. Każda nastolatka chce być sławna. Ja uważam, że nalezy tu potępić i matkę i ojca (Martę i Dżordża KLuneja). Zatuczyli swoje córki. Narazili je na poważne problemy zdrowotne. Takich rodziców powinno się wsadzać do paki. Dla mnie najbardziej tragiczne jest to, że mamuśka Marta błyszczy na tle otyłych córek. Przecież to okropne. Co to za matka? Podejrzewam, że szybko ta Grycanowa sielanka się skończy. bo gdyby moja matka zrobiła ze mnie potwora, to bym jej tego nie wybaczyła. Bo małe dziecko nie umie się pohamowac w jedzeniu. Trzeba go tego nauczyć. Te dziewczyny to ofiary niemyślących rodziców. dzieci się nie hamuje w jedzeniu, tylko się w nie nie wpycha i nie podsuwa mu słodyczy, zamiast zdrowych przekąsek. dziecko samo wie, kiedy jest głodne i ile powinno zjeść. nadgorliwi rodzice i dziadkowie tworzą tłuste małe potworki.

gość, 12-11-12, 16:43 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:31 napisał(a):Marta Grycan robi karierę i pociągnęła za sobą córki, które ta kariera zniszczy. Wyobraźcie sobie co muszą przeżywać jej córki. Ja do córek nic nie mam. Każda nastolatka chce być sławna. Ja uważam, że nalezy tu potępić i matkę i ojca (Martę i Dżordża KLuneja). Zatuczyli swoje córki. Narazili je na poważne problemy zdrowotne. Takich rodziców powinno się wsadzać do paki. Dla mnie najbardziej tragiczne jest to, że mamuśka Marta błyszczy na tle otyłych córek. Przecież to okropne. Co to za matka? Podejrzewam, że szybko ta Grycanowa sielanka się skończy. bo gdyby moja matka zrobiła ze mnie potwora, to bym jej tego nie wybaczyła. Bo małe dziecko nie umie się pohamowac w jedzeniu. Trzeba go tego nauczyć. Te dziewczyny to ofiary niemyślących rodziców. mądrze piszeszPotwora z otyłych dzieci robią tacy ludzie jak ty którzy uważaja ze mają większe prawo do życia od nich.

gość, 12-11-12, 17:27 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:43 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:31 napisał(a):Marta Grycan robi karierę i pociągnęła za sobą córki, które ta kariera zniszczy. Wyobraźcie sobie co muszą przeżywać jej córki. Ja do córek nic nie mam. Każda nastolatka chce być sławna. Ja uważam, że nalezy tu potępić i matkę i ojca (Martę i Dżordża KLuneja). Zatuczyli swoje córki. Narazili je na poważne problemy zdrowotne. Takich rodziców powinno się wsadzać do paki. Dla mnie najbardziej tragiczne jest to, że mamuśka Marta błyszczy na tle otyłych córek. Przecież to okropne. Co to za matka? Podejrzewam, że szybko ta Grycanowa sielanka się skończy. bo gdyby moja matka zrobiła ze mnie potwora, to bym jej tego nie wybaczyła. Bo małe dziecko nie umie się pohamowac w jedzeniu. Trzeba go tego nauczyć. Te dziewczyny to ofiary niemyślących rodziców. dzieci się nie hamuje w jedzeniu, tylko się w nie nie wpycha i nie podsuwa mu słodyczy, zamiast zdrowych przekąsek. dziecko samo wie, kiedy jest głodne i ile powinno zjeść. nadgorliwi rodzice i dziadkowie tworzą tłuste małe potworki.Macie rację, grubi ludzie najczęściej borykają się z tym problemem od dziecka, rzadko się zdarza, że ktoś jest szczupły całe życie i później nagle tyje. Jak czasem widzę takie klucho-dzieci jak im mamusia kupuje 3 gałki lodów to mam ochotę jej natrzaskać po twarzy, bo to że ona jest gruba nie znaczy że musi na to samo dzieci swoje skazywać. Nie rozumiem takiego podejścia. Taka matka musi przecież wiedzieć z własnego doświadczenia, że ciężko się zrzuca dodatkowe kilogramy, ale nie, lepiej dać dzieciakowi kolejnego batona, zamiast nauczyć zdrowo jeść.

gość, 12-11-12, 16:22 napisał(a):gość, 12-11-12, 16:12 napisał(a):Grycanki promują otyłość taka jest prawda, one nie mają nawet nadwagi, a ta najmłodsza dziewczynka też ma już nadprogramowe kilogramy, oby chociaż ona wyrosła z tego i dla własnego dobra miała wagę w porządku. Bądźmy szczerzy nadmiar tłuszczu w organiźmie prowadzi do innych chorób. Czubaszek ma rację, jeśli otyłość jest wynikiem choroby to trzeba się leczyć. Znam osobę, która miała nadwagę przez hormony, długo zwlekała, a jak poszła do lekarza i wszystko się unormowało, nawet z wagą się poprawiła.A Czubaszek promuje palenie, nałóg tytotniowy jest gorszy od otyłości. Jak ktoś jest uzależniony to niech się idzie leczyć, a nie truje siebie i przy okazji innych. Jestem zdania, że wszelkie choroby do, których prowadzi nałogowe palenie ludzie powinni leczyć prywatnie z własnej kieszeni, bo czemu my mamy płacić za cudzą głupote ? Czubaszek pwinna już dawno stanąć przed sądem, za promowanie uzależnienia, które niszczy ludziom życie. w przeciwieństwie do Grycanek, które zaznaczają często jak to lubią jeść i że ich życie głównie kręci się w ogół jedzenia, Czubaszek nie gada jak to kocha zaciągać się dymkiem i jakie podniecenie sprawia jej otwieranie nowej paczki

Czubaszek to juz powinna byc ostatnia do krytykowania czyjejs urody. Zawsze nbyla paskudna, ateraz jeszcze bardziej na starosc, i to nie tylko z geby ale i charakteru

gość, 12-11-12, 16:31 napisał(a):Marta Grycan robi karierę i pociągnęła za sobą córki, które ta kariera zniszczy. Wyobraźcie sobie co muszą przeżywać jej córki. Ja do córek nic nie mam. Każda nastolatka chce być sławna. Ja uważam, że nalezy tu potępić i matkę i ojca (Martę i Dżordża KLuneja). Zatuczyli swoje córki. Narazili je na poważne problemy zdrowotne. Takich rodziców powinno się wsadzać do paki. Dla mnie najbardziej tragiczne jest to, że mamuśka Marta błyszczy na tle otyłych córek. Przecież to okropne. Co to za matka? Podejrzewam, że szybko ta Grycanowa sielanka się skończy. bo gdyby moja matka zrobiła ze mnie potwora, to bym jej tego nie wybaczyła. Bo małe dziecko nie umie się pohamowac w jedzeniu. Trzeba go tego nauczyć. Te dziewczyny to ofiary niemyślących rodziców. mądrze piszesz

Marta Grycan robi karierę i pociągnęła za sobą córki, które ta kariera zniszczy. Wyobraźcie sobie co muszą przeżywać jej córki. Ja do córek nic nie mam. Każda nastolatka chce być sławna. Ja uważam, że nalezy tu potępić i matkę i ojca (Martę i Dżordża KLuneja). Zatuczyli swoje córki. Narazili je na poważne problemy zdrowotne. Takich rodziców powinno się wsadzać do paki. Dla mnie najbardziej tragiczne jest to, że mamuśka Marta błyszczy na tle otyłych córek. Przecież to okropne. Co to za matka? Podejrzewam, że szybko ta Grycanowa sielanka się skończy. bo gdyby moja matka zrobiła ze mnie potwora, to bym jej tego nie wybaczyła. Bo małe dziecko nie umie się pohamowac w jedzeniu. Trzeba go tego nauczyć. Te dziewczyny to ofiary niemyślących rodziców.

gość, 12-11-12, 16:12 napisał(a):Grycanki promują otyłość taka jest prawda, one nie mają nawet nadwagi, a ta najmłodsza dziewczynka też ma już nadprogramowe kilogramy, oby chociaż ona wyrosła z tego i dla własnego dobra miała wagę w porządku. Bądźmy szczerzy nadmiar tłuszczu w organiźmie prowadzi do innych chorób. Czubaszek ma rację, jeśli otyłość jest wynikiem choroby to trzeba się leczyć. Znam osobę, która miała nadwagę przez hormony, długo zwlekała, a jak poszła do lekarza i wszystko się unormowało, nawet z wagą się poprawiła.A Czubaszek promuje palenie, nałóg tytotniowy jest gorszy od otyłości. Jak ktoś jest uzależniony to niech się idzie leczyć, a nie truje siebie i przy okazji innych. Jestem zdania, że wszelkie choroby do, których prowadzi nałogowe palenie ludzie powinni leczyć prywatnie z własnej kieszeni, bo czemu my mamy płacić za cudzą głupote ? Czubaszek pwinna już dawno stanąć przed sądem, za promowanie uzależnienia, które niszczy ludziom życie.

gość, 12-11-12, 15:52 napisał(a):agość, 12-11-12, 15:44 napisał(a):Weronika nie jest najmłodsza, pani się coś pomieszało. Najmłodsza jest Wiktoria-brunetka. Poza tym się zgadzam i podzielam jej opinię, nie powinny pchać się do mediów. Najpierw powinno się coś osiągnąć, błysnąć talentem, a potem iść na “salony”.Wam obu się pomieszało. Najmłodsza jest Gabriela. Marta Grycan ma 3 córki. Dobra, powiem jaśniej – najmłodsza spośród ”trzech muz”.

Grycanki promują otyłość taka jest prawda, one nie mają nawet nadwagi, a ta najmłodsza dziewczynka też ma już nadprogramowe kilogramy, oby chociaż ona wyrosła z tego i dla własnego dobra miała wagę w porządku. Bądźmy szczerzy nadmiar tłuszczu w organiźmie prowadzi do innych chorób. Czubaszek ma rację, jeśli otyłość jest wynikiem choroby to trzeba się leczyć. Znam osobę, która miała nadwagę przez hormony, długo zwlekała, a jak poszła do lekarza i wszystko się unormowało, nawet z wagą się poprawiła.

Pani Mario, krytykę proszę zacząć od SAMOkrytyki.

A co z patrzeniem w lustro????