Joanna Przetakiewicz jest dziś bizneswoman, która w kręgu swoich znajomych posiada naprawdę wpływowych ludzi – i nie mówimy tutaj wyłącznie o polskich rekinach biznesu czy show biznesu. Dyrektor kreatywna La Manii już nie raz zaznaczała, że przyjaźniła się między innymi z Karlem Lagerfeldem. Teraz okazuje się, że poznała także Victorię Beckham. W jakich okolicznościach?

Joanna Przetakiewicz nie zdała do kolejnej klasy! „Przeistoczyłam się z anioła w diabła”

Joanna Przetakiewicz wyjawia, dlaczego Victoria Beckham się nie uśmiecha

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z „Faktem” zdradziła, że spotkały się przypadkowo w Nowym Jorku, ale wcześniej miała też okazję porozmawiać z nią podczas British Fashion Council. Wówczas opowiadała o pracy, modzie i o sobie.

Joanna wyjawiła także, że żona brytyjskiego piłkarza ma do siebie ogromny dystans i kompletnie nie przypomina zimnej i ponurej osoby – w końcu wiele osób właśnie w taki sposób ją postrzega.

Victoria Beckham majstrowała coś przy twarzy? Fani nie mają dla niej litości…

Muszę powiedzieć, że za pierwszym razem była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Powiedziała: słuchajcie dziewczyny, ja wiem, że wyglądam jak smutna krowa na każdym zdjęciu, ale ja się nie uśmiecham. Nie umiem się uśmiechać, wyglądam fatalnie uśmiechnięta, ale ja jestem zupełnie inna – powiedziała Joanna.

Victoria Beckham na ulicach Londynu

Victoria Beckham na ulicach Londynu fot. Backgrid UK / Forum

Soccer Football – Champions League Group Stage Draw – Grimaldi Forum, Monaco – August 30, 2018 David Beckham and Victoria Beckham before the draw REUTERS/Eric Gaillard

scena z: Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Joanna Przetakiewicz, SK:, , fot. AKPA/AKPA