Sylwia Grzeszczak i Marcin „Liber” Piotrowski od lat tworzyli zgrany duet prywatnie, jak i na scenie. Jeszcze kilka tygodni temu razem zaśpiewali w Sopocie. To uciszyło plotki o ich rozstaniu, ale jednak internauci mieli racje. 

Sylwia Grzeszczak jest w DRUGIEJ ciąży! Ona i Marcin Liber Piotrowski znów zostaną rodzicami

Sylwia Grzeszczak i Marcin „Liber” Piotrowski się rozstali

W środowe po południe Sylwia Grzeszczak i Liber powiadomili fanów o rozstaniu za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przyznają, że nie są już razem od jakiegoś czasu, ale rozeszli się w przyjaźni:

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i się szanujemy! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę tak, jak to miało miejsce ostatnio na festiwalu w Sopocie. Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najważniejszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie – czytamy w oświadczeniu.

Sylwia Grzeszczak dodała filmik z przygotowań do ŚLUBU: „U mnie dzisiaj wielki dzień”

Małżeństwem byli od prawie 10 lat – ślub wzięli 28 lipca 2014 roku, a rok później powitali na świecie córeczkę Bognę. Poznali się w bardzo młodym wieku, Grzeszczak miała wówczas 17 lat, kiedy zaczęli razem współpracować muzycznie. Po latach artystka w rozmowie z Vivą! przyznała, że to on pozwolił jej uwierzyć w siebie:

Marcin przede wszystkim pozwolił mi uwierzyć w siebie. Że tworzę i śpiewam dla ludzi, i to jest najważniejsze — mówiła „Vivie!”.

 

Sylwia Grzeszczak z mężem na ściance.

Sylwia Grzeszczak, Liber, fot. Kurnikowski/AKPA.

Sylwia Grzeszczak i Liber na scenie.

Sylwia Grzeszczak, Liber, fot. Kurnikowski/AKPA.

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak, Liber, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Liber, Sylwia Grzeszczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA