Dakota Fanning zostanie wampirzycą?

1295 1295

Ta kandydatura do jednej z ról w sequelu Zmierzchu wydaje się bardziej prawdopodobna niż dwie poprzednie, o których pisaliśmy. Przypomnijmy, że chrapkę na rolę u boku Roberta Pattinsona miały ponoć Vanessa Hudgens oraz Lindsay Lohan.

14-letnia Dakota Fanning miałaby zagrać Jane, członkinię żadnej krwi, zabójczej grupy Volturi.

Wskazówki dotyczące wyglądu bohaterki opisują Jane jako drobną blondynkę z twarzyczką aniołka Botticellego i szkarłatnymi tęczówkami.

– Nie było jeszcze żadnych przesłuchań – donoszą informatorzy. – Na razie dostała propozycję i trwają negocjacje.

Podoba się Wam pomysł zatrudnienia Dakoty w roli wampirzycy?

 
Beata Maj

Beata Maj - Head of Brand Content Redaktor Naczelna

Cenię gwiazdy, które inspirują i zarażają dobrą energią. Najchętniej piszę o polskich celebrytach - lubię tych, którzy mają do siebie dystans.

101 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

ja nie wieże ludzie czytajcie wy książki ze zrozumieniem “jane jest blondynką” ”ja czytałam że ma czarne włosy” jasne a może jeszcze rude z fioletowo-białymi pasemkami?! ona była SZATYNKĄ!

Vanessa?? Ona do tej roli jest za słodka, nie pasowałaby na wampirzycę…:/ Dakota pasuje idealnie ;*Vanessa jest przede wszystkim za stara, bo w książce jest wyraźnie napisane, że Jane została wampirzycą będąc jeszcze dzieckiem

Beautiful Gorgeous girl.

ja nie wieże ludzie czytajcie wy książki ze zrozumieniem “jane jest blondynką” ”ja czytałam że ma czarne włosy” jasne a może jeszcze rude z fioletowo-białymi pasemkami?! ona była SZATYNKĄ! No i co z tego.?To nie znaczy ze w flimie nie moze byc blondynka..tak sobie wymyslil rezyser i tak jest

Wiecie że w BRAVO redaktor napisał (bo Dakota grała w jakimś filmie) że ten film jest klapą bo Dakota w nim zagrała?Że ponoć jest ona nieodpowiednią aktorką!

Do opisu w książce Dakota jest bardzo podobna do Jane. Idealnie pasuje do tej roli. Już bardziej niż te dwie pozostałe!

Vanessa?? Ona do tej roli jest za słodka, nie pasowałaby na wampirzycę…:/ Dakota pasuje idealnie ;*

Z tych dwóch, ona najlepsza 🙂 Opis z książki, wypisz wymaluj ona…

jest idealna do roli Jane!!!

Dakota na pewno zagrałaby świetnie .Nadaje się . Nie to co Vanessa ! Tej słodziutkiej szmaty jeszcze tutaj brakuje! Zrezygnowałabym chyba z oglądania New Moon jakby w nim wystąpiła

pasuje jak najbardziej 🙂

właśnie tak sobie wyobrażałam Jane. Jako taką niewinną (pozory) blondynkę ; )) mam nadzieję że ją zaangażują ; ))

nie szatynkę tylko blondynkę.!!!!w ksiązce jest blondynką.! mi pasuje Dakota.

kretyni! w książce opisali ją jako szatynkę a nie blondynkę, a Volturi to nie ;zabójcza grupa; luuudzie, weźcie się za czytanie książek ;/

ona? wampirzycą? chyba sobie kpią….

Tak do tej roli w sam raz! 😀

idealna do tej roli…!!!mi też się Pattinson podoba…xD

dakota z wyglądu nadaje się do roli jane chociaż faktycznie nie jest tak ładna ale film to film potrafią zmienic dziwadło w księżniczkę… a i wątpię żeby dakato podkochiwała się w robercie bo pewnie wie że i tak nie ma szans rob jest za normalny zresztą nie ważne… poczekamy zobaczymy kto dostanie role jane…

Dakota jest (nie obrażając jej) troszkę za mało urodziwa jak na wampira. Zresztą, ma zbyt sympatyczną twarzyczkę do roli Jane.

Pasowałaby do tej roli;]

chociaz wole juz ja niz Vanesse

kto czytał książkę, to wie, że idealnie by się na jane nadawała;p jak najbardziej za 😉

tylko nie ona!!!!!!!!!!!!!

ona nadaje się do tej roli:)

Kurde. Jane ma brązowe włosy i nie jest dzieckiem. Pewnie właśnie w takim wieku jak ona. W książce jest napisane, że ma androgeniczną budowę ciała. To tak jak ona^^. Moim zdaniem świetnie pasuje.

Swietnie pasuje do tej roli, wrecz idealnie, oby dostala te role;)

Jane jest blondynka… Dakota pasuje bardzo dobrze, ale… w ksiazce dziewczynka jest jeszcze dzieckiem, wiec ta jest chyba troche “za duza” ;p

Ja czytałam,że Jane ma czarne włosy, a nie blond..o_O

jak czytałam Księżyc w nowiu, i wyczytałam jak wyglądała Jane, od razu na myśl przyszła mi Dakota. Miałam nadzieję, że ktoś z produkcji właśnie ją zaangażuje do tej roli.. 😉

w pełni popieramy ich pomysł. good. gooood. i DA!podpisano Zew i Krew

Zazdrościcie jej czegoś? Do 10 roku życia osiągnęła więcej niż wielu z nas do dziewięćdziesiątki.

Według mnie idealnie pasuje .

Mówicie, ze ta postać ma 10 lat? To nie problem. Odpowiedni makijaż ją odmłodni. Poza tym, cycki ma jak 10 latka. Zamiast to ukrywać, podkreśla…

heh fajnie:)))

gość, 23-01-09, 17:38 napisał(a):gość, 23-01-09, 05:35 napisał(a):A ja jestem upadlym aniolem!Mam czarne zasyfione stringi i krosty na dupie, a moje oczy sa ppiekne.No i co z tego?I spodnie brudne od blota.I zebow nie mylam od poltora tygodnia,bo siedzialam przez ten czas w domu.Jebie mi z papy jak smokowi.I gra gitara.Miło czasem poczytać coś innego, niż: “jest wspaniała, idealnie nadaje się do tej roli” xDyyy dokładnie…dzięki że o tym informujesz ^^cóóóż…zostało mi życzyć ci zmienienia majtek umycia zębów i wyjścia (podejrzewam że z ciężkiej) depresji..noo…x)…nie poniżaj sie tak na forum ;))

ale gdzie mam jej wrzucić 😛 ?

gość, 25-01-09, 02:05 napisał(a):ja mogę zagrać zamiast niej , pasuje idealnie…i nie chodzi tu o pattisona…wrzucilabys jakies zdjecie? ciekawa jestem

Właśnie sobie uświadomiłam,że czytając “Księżyc w Nowiu” Jane miała dla mnie twarz właśnie Fanning !Uważam,że jeśli chodzi o wygląd,do tej roli będzie idealna,bliska moich wyobrażeń podczas czytania 🙂

ja mogę zagrać zamiast niej , pasuje idealnie…i nie chodzi tu o pattisona…

Idealna to tej roli!!!! Jak czytałam tą część, to właśnie tak sobie wyobrażałam Jane. Mam nadzieję, że będzie chciała tą rolę zagrać 😀

Basket, 23-01-09, 17:16 napisał(a):Dakota idealnie pasuje do tej postaci.Tak na marginesie Jane miała ok. 10 lat i była blondynką, niesamowitej urody, jak każdy wampir.to znasz jakiegos?

Nie podoba.Aczkolwiek będzie to coś pod rolę Kirsten w “Wywiadzie z wampirem”.

ona? nie nie nie … NIE …

gość, 23-01-09, 17:36 napisał(a):Nie chce tego dziecka w New Moon a kogo?jakiegoś dorosłego do roli małej dziewczynki?powodzenia.

paige, 23-01-09, 20:47 napisał(a):Vanessa chciała zagrać wilkołaka, a nie wampira;D a rola Jane to malutka rólka na końcu, więc nie ma się czym podniecać;D W 4 części trochę więcej niż malutka 😛

ta cala saga to bedzie jakas maskra …….. dobrze ze sa jeszcze ksiazki ……..

Boshe… jak ja jej nie lubię…Nie wzbudza mojej sympati… Jakoś jej nie widzę w tym filmie…

Podoba 🙂 Dakota idealnie pasuje do tej roli.

Vanessa? ta … lohan? Heloł! to beztaleńcia!!! i fakt dakota jest jak znlalazł do roli jane xD

ja właśnie tylko ją widziałam w roli Jane. ;)pasuje idealnie. ;dale hudgens nie chcę tam za nic widzieć !