Danuta Martyniuk od lat dba o siedlisko domowe, kiedy jej mąż Zenon Martyniuk koncertuje po całej Polsce. Podobno do dziś nie zatrudnili nawet jednej pomocy domowej. Tym razem chyba król disco polo musiał przejąć obowiązki domowe.

Kolejne wesele Daniela Martyniuka! Rodzice wyprawią mu niemałą imprezę

Danuta Martyniuk miała problemy z chodzeniem

Ostatnio wyszło na jaw, że Danuta Martyniuk ma poważne problemy ze zdrowiem. Zaczęło się od małych dolegliwości do trudności do normalnym funkcjonowaniem.

Niedawno przyznała publicznie, że ma za sobą trudne chwile. Okazuje się bowiem, że z pozoru niegroźna dolegliwość przyczyniła się w jej przypadku do poważnych problemów, które utrudniały jej normalne funkcjonowanie.

Danuta Martyniuk debiutuje z nową twarzą. Przeszła operację plastyczną

Danuta Martyniuk w rozmowie z „Faktem” ujawniła, że była zmuszona poddać się zabiegowi usunięcia haluksa z jednej ze stóp. Ból był na tyle silny, że miała już trudności z chodzeniem.

Mam teraz nogę w ortezie. Musiałam przejść operację usunięcia haluksa i nie mogę normalnie chodzić. Ból był już tak duży, że nie mogłam odkładać tej operacji. Miałam po prostu problemy z chodzeniem – przyznała Danuta Martyniuk.

Wyznała, że na szczęście może liczyć na pomoc męża: „I tu Zenek się sprawdził, mąż naprawdę bardzo mi pomaga. Jak tylko sama coś zaczynam robić, bo mnie już nosi, to ochrzania mnie i nie pozwala. Sam robi zakupy i część rzeczy w domu, pomaga też w sprzątaniu. Jest cudownym mężem”. 

Tak Zenon Martyniuk świętuje 35. rocznicę ślubu! Zrobił z żony gwiazdę teledysku

Tłumaczyła, że haluks przede wszystkim uprzykszał jej życie podczas podróży. Niestety czeka ją jeszcze operacja na drugą stopę:

Zdarzało się, że jak jechałam w dłuższą trasę samochodem,musiałam robić przystanki, by zdjąć buta, pomasować stopę. Nawet w klapkach był problem. […] Niestety zrobiłam na razie tylko jedną stopę i za jakiś czas będę musiała przejść operację na drugą. Ale warto — stwierdza Danuta Martyniuk w „Fakcie”.

Mamy nadzieję, że Danuta Martyniuk szybko wróci do siebie, bo pod koniec marca odbędzie się drugi ślub Daniela z Faustyną, tym razem w Polsce.

Zenek Martyniuk z zona Danuta. 28.08.2014.,Image: 427841253, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Marek Kwiecien / Studio69 / Forum

Zenon Martyniuk, Danuta Martyniuk/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA