Po dłuższej przerwie, kultowy program „Taniec z gwiazdami” powróci na ekrany telewizorów już w tym roku. Wraz z powrotem show na antenę Polsatu, pojawią się także wieści o nowych zmianach w programie. Jak informuje „Super Express”, nowy dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, planuje wprowadzić szereg innowacji.

Danuta Martyniuk w „Tańcu z Gwiazdami”

Jedną z największych niespodzianek jest informacja, że żona Zenka Martyniuka, Danuta, została zaproszona do udziału w programie. Pani Danuta, która ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę, ma szansę na wielki finansowy zysk. Według doniesień „Super Expressu”, mogłaby liczyć nawet na 12 tys. zł za odcinek.

Danuta Martyniuk o plotce o rozwodzie

Część fanów zastanawia się, dlaczego to właśnie żona Zenka Martyniuka została zaproszona do programu, a nie sama gwiazda disco polo. Okazuje się, że Zenek ma już wcześniej zaplanowane koncerty, które uniemożliwiają mu udział w programie. Niemniej jednak, fani Martyniuka będą mieli okazję zobaczyć go w programie, ponieważ zapowiada się, że będzie kibicował swojej żonie na widowni.

Oprócz zaproszenia Danuty Martyniuk, pojawiają się też plotki o zmianach w jury. Według niepotwierdzonych informacji, w programie mogą pożegnać się Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski. Na ich miejsce ma wejść Marcin Hakiel.

Danuta Martyniuk debiutuje z nową twarzą. Przeszła operację plastyczną

Warto również wspomnieć o zmianach dotyczących samego programu. „Taniec z gwiazdami” zmieni nazwę i usunięty zostanie angielskojęzyczny człon „Dancing with the stars”. Ponadto, zmieni się także pora emisji programu. Dotychczas puszczany w poniedziałkowe wieczory, jesienią będzie można go oglądać w niedziele.

Nie ma wątpliwości, że powrót „Tańca z gwiazdami” będzie jednym z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych tego roku. Jakie będą kolejne zmiany? Kogo zobaczymy w programie? Tego dowiemy się już niebawem.

scena z: Danuta Martyniuk, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, fot. Baranowski/AKPA